Wróbel Karolina Wróbel

Profesjonalne prace ziemne – precyzja, terminowość i dobra cena.

Uzbrajanie terenu
09-402 Kostrogaj 21 mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Wróbel Karolina Wróbel

Informacje

Opis działalności
Firma Wróbel Karolina Wróbel jest zlokalizowana w Kostrogaju, w powiecie płockim. Specjalizujemy się w wykonywaniu różnego rodzaju prac ziemnych oraz usług rolniczych.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności są wszelkiego rodzaju prace ziemne – od najprostszych wykopów, po precyzyjne makroniwelacje. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który w znacznej mierze ułatwia szybsze i jeszcze bardziej precyzyjne przeprowadzenie prac.

Funkcjonujemy aktywnie w branży już od ponad czterech lat. Przez cały ten czas udało nam się zdobyć odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów, dzięki czemu możemy zapewnić o najwyższej jakości wszystkich świadczonych przez nas usług.

W ramach naszej oferty proponujemy:

- transport drogowy
- stabilizacje gruntu
- roboty drogowe
- usługi rolnicze
- markoniwelacje

Dodatkowo możemy zaoferować prace ziemne takie jak wykopy pod fundamenty czy wykopy pod przyłącza. Zajmujemy się także wyburzeniami metodą tradycyjną oraz przygotowywaniem gruntu z zagęszczaniem.

Ponadto zajmujemy się układaniem dróg płytowych oraz wynajmem sprzętu budowlanego. Polecamy nasze usługi związane z ulepszaniem i osuszaniem gruntu. Uzupełnienie naszej oferty to obróbka metali oraz piaskowanie.

Nasza kadra to zespół wszechstronnych i doświadczonych pracowników, którzy poprzez swój wieloletni staż w zawodzie oraz obszernej wiedzy są w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym im zadaniem.

Jesteśmy w stanie zapewnić rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń