Max-Med Piotr Panek

Usługi brukarskie na wysokim poziomie

Brukarstwo
Sasanki 12, 09-472 Słupno mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
536 040 149
Adres korespondencyjny
Sasanki 12, 09-472 Słupno mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Firma Max-Med znajduje się w Słupnie, w powiecie płockim, na terenie województwa mazowieckiego. Działalność rozpoczęliśmy w 2012 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług budowlanych. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i przedsiębiorstw. Właścicielem jest Piotr Panek.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług brukarskich. Posiadamy 7-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania oraz wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm. Właścicielem jest Piotr Panek.

Zakres naszych obowiązków obejmuje wykonawstwo podjazdów, parkingów, chodników, dróg dojazdowych, wjazdów do garaży, ścieżek oraz tarasów. Zajmujemy się układaniem kostki brukowej, a także wykonujemy opaski wykończeniowe, ścieżki, schody oraz place postojowe dla maszyn ciężkich.

Do wykonywania naszych prac używamy wysokiej jakości kostki brukowej, która jest dostępna w różnych kolorach i wzorach. Korzystamy też z różnego rodzaju materiałów i akcesoriów budowlanych, które pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów.

Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń i sprzętów, co pozwala nam na wielozadaniowość. Korzystamy też z wcześniej przygotowanych projektów i rysunków technicznych, co pozwala nam na kontrolowanie przebiegu prac. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku.Brukarstwo to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością.


Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta.
Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
P
PPP
Super??????