Grupa TREE

Priorytetem działalności TREE Polska są prace ziemne i rozbiórkowe.

Wykopy i roboty fundamentowe
05-532 Łubna 50C mazowieckie
poniedziałek 9:00 - 17:00
wtorek 9:00 - 17:00
środa 9:00 - 17:00
czwartek 9:00 - 17:00
piątek 9:00 - 17:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 757 40 03
www.robotyrozbiorkowe.com
biuro@tree.com.pl
Adres korespondencyjny
05-532 Łubna 50C mazowieckie

Informacje

O nas
TREE Polska Sp. z o.o. to gwarancja współpracy z profesjonalną kadrą zarządzającą i inżynierską, z międzynarodowym doświadczeniem. Pozycja Spółki wzmacniania jest również przez wykwalifikowanych operatorów maszyn, którzy zawsze stawiają na jakość wykonywanych prac. Nasza firma jest tworzona i zarządzana przez prawdziwie zaangażowanych pasjonatów i profesjonalistów. Wszystko to przekłada się na sprawne i terminowe wykonywanie zadań, poczucie odpowiedzialności za bezpieczeństwo pracowników, dbałość o ochronę środowiska i właściwą kontrolę kosztów przedsięwzięcia.

TREE Polska – kruszenie betonu, gruzu, roboty ziemne warszawa, rozbiórki budynków, wyburzenia.

Podstawowy zakres działalności TREE Polska Sp. z o.o. to:
- wykonywanie zmechanizowanych robót ziemno-budowlanych,
- kompleksowe wyburzania i rozbiórki budynków, obiektów kubaturowych oraz inżynieryjnych,
- rekultywacja i niwelacja terenu,
- przygotowanie terenu pod inwestycje,
- karczowanie terenów inwestycyjnych,
- kruszenie betonu i gruzu,
-kruszenie, przesiewanie, dystrybucja kruszyw,
- wynajem maszyn budowlanych i usługi transportowe.

Jako Firma, która stawia na rozwój, stale pragniemy rozszerzać naszą ofertę, by sprostać wymaganiom obecnych, jak i przyszłych Kontrahentów. W przyszłości TREE Polska, nadal żywo chce uczestniczyć w rozwoju infrastruktury transportowej oraz budownictwa kubaturowego, prowadzimy także liczne prace dla Klientów z sektora przemysłu ciężkiego i energetyki. Rozwój, pasja, zaangażowanie i rzetelność w zakresie naszej działalności, to dewiza całego naszego zespołu.
Opis działalności
Oferujemy - kompleksowe rozbiórki obiektów kubaturowych i inżynieryjnych (wiadukty, kominy, wysokie budynki...), kruszenie betonu, przesiewanie materiału, roboty ziemne (wykopy, nasypy), wynajem ciężkiego sprzętu (koparki, wozidła, walce, spychacze).
Produkty i usługi
Firma TREE Polska Sp. z o.o. powstała w 2000 roku. Priorytetem działalności przedsiębiorstwa są prace w sektorze robót ziemnych i rozbiórkowych, a zdobyte doświadczenie sprawiło, że Spółka jest obecnie wiarygodnym oraz zaufanym partnerem dla wielu Generalnych Wykonawców i Inwestorów.

Wykwalifikowana, stawiająca na profesjonalizm kadra oraz najnowocześniejszy sprzęt, pozwalają na podjęcie najtrudniejszych zadań, a własne zaplecze transportowe umożliwia prace na terenie całego kraju. Atutami TREE Polska są również – tak ważne w tej branży – szybkość w podejmowaniu właściwych decyzji, dotrzymywanie ustalonych terminów i praca w ramach założonego budżetu. Nasze zlecenia wykonywane są w zgodności z postanowieniami Prawa Ochrony Środowiska, a stabilna sytuacja finansowa sprawia, że Firma jest doskonałym i w pełni zaufanym partnerem, przy prowadzeniu inwestycji długoterminowych.

Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej.

Prace ziemne, roboty ziemno budowlane, zmechanizowane roboty ziemno-budowlane, firma wyburzeniowa, budowlane usługi wyburzenia, firma rozbiórkowa, usługi wyburzeniowe, usługi rozbiórkowe, mechaniczne wyburzanie budynków, demontaż obiektów, wyburzanie metodą minerską, wyburzanie metodą tradycyjną, demontaż konstrukcji stalowych, wyburzanie hal przemysłowych, rozbiórki hal przemysłowych, wyburzenia hal przemysłowych żelbetowych, przesiewanie tłucznia kolejowego, sianie tłucznia kolejowego, rozbiórki mechaniczne, rozbiórki ręczne, wyburzanie obiektów o konstrukcjach stalowych, wyburzanie mostów, wyburzenie mostu, rozbiórka mostu, rozbiórka mostów, burzenie mostów, rozbiórka wiaduktów, burzenie wiaduktów, wyburzanie wiaduktów, demontaże specjalistyczne, wyburzanie obiektów ceglanych, wyburzenia ścian, pozwolenie na rozbiórkę, wyburzanie obiektów o konstrukcjach betonowych, wyburzanie obiektów o konstrukcjach żelbetowych, rozbiórki na czynnych obiektach usługowych, usługi wyburzania, wykopy, roboty drogowe, rozbieranie wysokich konstrukcji.
Marki i specjalizacje
Podstawowy zakres działalności TREE Polska Sp. z o.o.to:
- wykonywanie zmechanizowanych robót ziemno-budowlanych,
- kompleksowe wyburzanie obiektów kubaturowych oraz inżynieryjnych,
- rekultywacja i niwelacja terenu,
- przygotowanie terenu pod inwestycje
- karczowanie terenów inwestycyjnych,
- kruszenie, przesiewanie, dystrybucja kruszyw
- wynajem maszyn budowlanych i usługi transportowe,
- sprzedaż kruszywa porozbiórkowego.

Specjalizacja:
- rozbiórki,
- wyburzenia,
- prace ziemne,
- kruszenie.
Certyfikaty
Byliśmy podwykonawcą wielu prestiżowych inwestycji, takich jak: budowa Stadionu Narodowego w Warszawie, budowa pierwszej i drugiej linii metra w Warszawie, przebudowa Dworca Gdańskiego w Warszawie, rozbiórka Zakładów Wytwórstwa Lamp Rtęciowych im. Róży Luksemburg, rozbiórka wiaduktów przy budowie Trasy Mostu Północnego, rozbiórka Skoczni Narciarskiej w Warszawie, rozbiórka komina na terenie EC Siekierki oraz wielu innych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe