Daro Ogrody Zimowe

Ogrody zimowe, daszki, zabudowa tarasu, zabudowa balkonu, zadaszenia, oranżerie

Konstrukcje aluminiowe
ul. Wierzbowa 4, 05-503 Baszkówka mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
502 503 626
Adres korespondencyjny
ul. Wierzbowa 4, 05-503 Baszkówka mazowieckie
Media społecznościowe

Informacje

O nas


Jesteśmy firmą złożoną z wysoko wykwalifikowanej kadry, która współpracuje w tej branży od ponad 15 lat. Swoje doświadczenie zdobyliśmy wykonując ogrody zimowe w kraju i za granicą. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze klienta obejmującej doradztwo techniczne, projektowanie, produkcję, montaż i serwis ogrodów zimowych. Współpracujemy z renomowaną francuską firmą FLANDRIA, która od ponad 40 lat jest wiodącym dostawcą profili aluminiowych i systemów ogrodów zimowych na rynek europejski.

Dzięki szerokiej gamie profili oraz pracy naszych specjalistów jesteśmy w stanie zrealizować bardzo zaawansowane architektoniczne konstrukcje.
Opis działalności
Miło nam gościć Państwa na stronie firmy DARO Ogrody Zimowe. Ogród zimowy to doskonałe i ciekawe rozwiązanie na rozbudowę restauracji, hoteli, ogródków kawiarnianych oraz budynków użyteczności publicznej. To również efektowny sposób na powiększenie i doświetlenie naszego domu lub mieszkania. Umiejętnie wkomponowany w bryłę budynku stanowi jego integralną część. Może być wspaniałym miejscem do wypoczynku i relaksu wśród kwiatów i zieleni przez cały rok. Oferujemy zadaszenia tarasów, zabudowy balkonów, ogrody zimowe, fasady, oranżerie, daszki, dachy nad tarasem, daszki, daszki nad drzwi.
Produkty i usługi
Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm i instytucji.

Wykonujemy:

– ogrody zimowe stylizowane z elementami zdobienia oraz nowoczesne konstrukcje,
- ogrody szklane,
– ogrody zimowe w systemie Villa Veranda,
– oranżerie,
– zabudowy tarasów,
- zabudowy balkonów,
– zabudowy wejść,
- zadaszenia,
- zabudowy basenów,
– stolarka aluminiowa (okna, drzwi, witryny),
– fasady,
- świetliki,
- daszki,
- daszki szklane,
– zadaszenia tarasów i balkonów,
– konstrukcje alumionowo- szklane,
– przesłony wewnętrzne i zewnętrzne,
- rolety,
- żaluzje,
- moskitiery.

Profile firmy FLANDRIA Aluminium wykonane są ze stopu aluminium z izolatorem, tzw. przekładki termicznej z poliamidu wzmacnianego włóknem szklanym, co pozwala zapewnić doskonałą izolację termiczną. Mogą być anodowane lub malowane metodą proszkową co zapewnia bardzo długą trwałość koloru z obszernej palety RAL jak i drewnopodobnych. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym w naszych konstrukcjach mamy możliwość zastosowania wypełnień szklanych od 4 do 50 mm grubości oraz płyt poliwęglanowych i paneli nieprzeziernych. Dla lepszej cyrkulacji powietrza proponujemy okna i drzwi w ścianach pionowych oraz okna w dachu. W celu uzyskania dużych przestrzeni otwartych oferujemy drzwi rozsuwane dwu-, trzy-, cztero- i sześcioskrzydłowe.
Marki i specjalizacje
Ogrody zimowe.
Oranżerie.
Zabudowa tarasów.
Aluminiowe konstrukcje.
Budowa ogrodów zimowych.
Zadaszenia.
Ogród zimowy.
Szklane konstrukcje.
Projekty ogrodów zimowych.
Nowoczesne ogrody.
Oranżeria.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
M
Marcin
2014-05-25 21:21:20
Witam! Chciałbym się podzielić opinią z wszystkimi, którzy zamierzają skorzystać z usług firmy Daro, która wykonała dla mnie montaż ogrodu zimowego. Rzadko to robię, ale w tym przypadku, profesjonalizm dwóch Panów, którzy wykonywali pracę przez trzy tygodnie, bardzo mi się spodobał. Oprócz najważniejszej rzeczy, czyli idealnego montażu całej konstrukcji chciałbym również dodać, że punktualność, dobre podejście do klienta oraz osobista kultura Panów były na najwyższym poziomie. Bardzo polecam tę firmę.