Daro Ogrody Zimowe Dariusz Rosłon

Ogrody zimowe, daszki, zabudowa tarasu, zabudowa balkonu, zadaszenia, oranżerie

Konstrukcje aluminiowe
ul. Wierzbowa 4, 05-503 Baszkówka mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Daro Ogrody Zimowe Dariusz Rosłon

Informacje

O nas
Jesteśmy firmą złożoną z wysoko wykwalifikowanej kadry, która współpracuje w tej branży od ponad 15 lat. Swoje doświadczenie zdobyliśmy wykonując ogrody zimowe w kraju i za granicą. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze klienta obejmującej doradztwo techniczne, projektowanie, produkcję, montaż i serwis ogrodów zimowych. Współpracujemy z renomowaną francuską firmą FLANDRIA, która od ponad 40 lat jest wiodącym dostawcą profili aluminiowych i systemów ogrodów zimowych na rynek europejski.

Dzięki szerokiej gamie profili oraz pracy naszych specjalistów jesteśmy w stanie zrealizować bardzo zaawansowane architektoniczne konstrukcje.
Opis działalności
Miło nam gościć Państwa na stronie firmy DARO Ogrody Zimowe. Ogród zimowy to doskonałe i ciekawe rozwiązanie na rozbudowę restauracji, hoteli, ogródków kawiarnianych oraz budynków użyteczności publicznej. To również efektowny sposób na powiększenie i doświetlenie naszego domu lub mieszkania. Umiejętnie wkomponowany w bryłę budynku stanowi jego integralną część. Może być wspaniałym miejscem do wypoczynku i relaksu wśród kwiatów i zieleni przez cały rok. Oferujemy zadaszenia tarasów, zabudowy balkonów, ogrody zimowe, fasady, oranżerie, daszki, dachy nad tarasem, daszki, daszki nad drzwi.
Produkty i usługi
Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm i instytucji.

Wykonujemy:

- ogrody zimowe stylizowane z elementami zdobienia oraz nowoczesne konstrukcje,
- ogrody szklane,
- ogrody zimowe w systemie Villa Veranda,
- oranżerie,
- zabudowy tarasów,
- zabudowy balkonów,
- zabudowy wejść,
- zadaszenia,
- zabudowy basenów,
- stolarka aluminiowa (okna, drzwi, witryny),
- fasady,
- świetliki,
- daszki,
- daszki szklane,
- zadaszenia tarasów i balkonów,
- konstrukcje aluminiowo- szklane,
- przesłony wewnętrzne i zewnętrzne,
- rolety,
- żaluzje,
- moskitiery.

Profile firmy FLANDRIA Aluminium wykonane są ze stopu aluminium z izolatorem, tzw. przekładki termicznej z poliamidu wzmacnianego włóknem szklanym, co pozwala zapewnić doskonałą izolację termiczną. Mogą być anodowane lub malowane metodą proszkową, co zapewnia bardzo długą trwałość koloru z obszernej palety RAL, jak i drewnopodobnych. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym w naszych konstrukcjach mamy możliwość zastosowania wypełnień szklanych od 4 do 50 mm grubości oraz płyt poliwęglanowych i paneli nieprzeziernych. Dla lepszej cyrkulacji powietrza proponujemy okna i drzwi w ścianach pionowych oraz okna w dachu. W celu uzyskania dużych przestrzeni otwartych oferujemy drzwi rozsuwane dwu-, trzy-, cztero- i sześcioskrzydłowe.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń