Bielawa Lecznica Weterynaryjna Dorota Mühsam

Miejsce przyjazne zwierzętom

Lecznice weterynaryjne
ul. Lipowa 1 d, 05-520 Bielawa mazowieckie
Poniedziałek 09:00 - 21:00
Wtorek 09:00 - 21:00
Środa 09:00 - 21:00
Czwartek 09:00 - 21:00
Piątek 09:00 - 21:00
Sobota 09:00 - 21:00
Niedziela Zamknięte
(8 opinii) napisz opinię
Bielawa Lecznica Weterynaryjna Dorota Mühsam

Informacje

Opis działalności
Właścicielką Lecznicy Weterynaryjnej jest Dorota Mühsam. Siedziba działalności znajduje się w Bielawie, w województwie mazowieckim. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
To miejsce powstało z pasji do zwierząt. W naszej lecznicy zajmiemy się psami, kotami, gryzoniami, płazami, gadami, pajęczakami oraz ptakami. Prowadzimy działania profilaktyczne, diagnostyczne, lecznicze i rehabilitacyjne.

Nasza oferta obejmuje usługi, takie jak:

- szczepienia ochronne,
- znakowanie zwierząt microchipem,
- wydawanie paszportów,
- pomiar ciśnienia przy użyciu kardiomonitora.

Dysponujemy własnym laboratorium, dlatego na miejscu możemy wykonać badania, takie jak EKG, USG, RTG, badanie morfologiczne i biochemiczne krwi oraz badania hormonalne.

Oferujemy również szereg zabiegów pielęgnacyjnych, takich jak kąpiele, strzyżenia i czesanie. W sprzedaży mamy różnego rodzaju kosmetyki dla zwierząt.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi prowadzenie hotelu dla psów i kotów. Jest to rozwiązanie idealne dla osób lubiących podróżować, które nie mają komu powierzyć opieki nad swoim pupilem. My znamy się na tym najlepiej, dlatego z pewnością podołamy temu zadaniu.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej Lecznicy Weterynaryjnej oraz do odwiedzenia siedziby działalności w Bielawie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(8 opinii) napisz opinię
D
Dominika
Bardzo dziękuję za pomoc mojej ciężko chorej suni. Dzięki umiejętnościom pani weterynarz udało się ją uratować.
K
Karolina
Świetna lecznica, weterynarze z dużym sercem do zwierząt, a przede wszystkim ogromną wiedzą i doświadczeniem. Najlepszy wet jakiego znam!
A
Arek
Przyprowadziłem mojego psa na bieżnię dla psów i myślę, że będziemy częściej odwiedzać to miejsce. Bardzo miła atmosfera i profesjonalna obsługa.
J
Jola
Regularnie oddaję w to miejsce mojego psa do strzyżenia. Sonia nie boi się tam chodzić, więc z całego serca polecam.
G
Gosia
Oceniam tę lecznicę na najwyższą ocenę! Musiałam oddać kota do ich hotelu, gdyż miałam ważny wyjazd służbowy. Jestem bardzo zadowolona.
B
Bartłomiej
Jakiś czas temu nasz pies zachorował i nie wiedzieliśmy, co mu jest. Udaliśmy się do tej lecznicy. Przeprowadzili mu wiele badań, których wyniki były po kilkunastu minutach gotowe. Dzięki szybkiej reakcji i opiece specjalistów nasz pupil wyzdrowiał.
D
Daniel
Korzystam z usług tej lecznicy od dłuższego czasu. Łączy nas miłość do zwierząt, a to rzadko się zdarza. Cieszę się, że mój pies ma specjalnie dobraną karmę. Chcę zapewnić mu wszytko, czego potrzebuje.
A
Aneta
Jestem zadowolona z wizyty w tej lecznicy. Zaskoczyło mnie miłe podejście do zwierząt i profesjonalna obsługa. Udałam się tam w celu zaszczepienia mojego psa. Wszytko przebiegło bez problemów.