Innovaops Joanna Frankowska

Usługi z zakresu zarządzania projektami w pełnym zakresie złożoności.

Firmy konsultingowe
ul. Świętego Mikołaja 18, 05-510 Chylice mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Innovaops Joanna Frankowska

Informacje

Opis działalności
Firma konsultingowa InnowaOps zlokalizowana jest w Konstancinie-Jeziornie, na terenie województwa mazowieckiego. Właścicielką firmy jest Joanna Frankowska – specjalistka zzakresu strategii, technologii i doradztwa ds. zarządzania.
Produkty i usługi
Zajmujemy się przede wszystkim świadczeniem usług z zakresu zarządzania projektami. Naszymi klientami są przede wszystkim organizacje, których procesy biznesowe są wykonywane w sposób analogowy.

Oferujemy:
- zarządzanie projektami,
- usprawnianie procesów,
- projektowanie innowacji.

Usprawnianie procesów polega na dokonaniu analizy modelu biznesowego i ma na celu poznanie logiki działania firmy. Następnie wykonane zostaje mapowanie procesów, dzięki czemu zyskujemy wgląd w proces, co pomaga w zdiagnozowaniu problemów z wydajnością operacyjną oraz umożliwia zidentyfikowanie wąskich gardeł, powtórzeń i opóźnień w procesie. Następnie wykonujemy analizęportfela projektów, co sprawia, że możliwe jest określenie celów strategicznych w obszarze innowacyjności.

Projektowanie innowacji opiera się na pomocy we wdrożeniu nowych zasad działania, sposobów organizowania pracy oraz procedur regulujących pracę. Innowacje w zakresie procesów opierają się na wprowadzeniu zmian dotyczących technologii, metod i świadczenia usług. Innowacje w zakresie usług wpływają na doświadczenie użytkownika w interakcji z daną marką. Zarządzanie projektami organizujemy na bazie standardów Agile, dzięki czemu usprawniona zostaje praca w projekcie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń