Okna GK - Biuro Handlowe Oknoplast

Doradzamy i towarzyszymy klientom w trakcie całego procesu inwestycyjnego.

ul. Dominikańska 32, 05-530 Góra Kalwaria mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 17:00
wtorek 08:00 - 17:00
środa 08:00 - 17:00
czwartek 08:00 - 17:00
piątek 08:00 - 17:00
sobota 08:00 - 13:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
783 835 958
Adres korespondencyjny
ul. Dominikańska 32, 05-530 Góra Kalwaria mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Nasze okna to doskonała trwałość komponentów oraz piękny wygląd. OknaGK jest Autoryzowanym Dystrybutorem kluczowych firm tj. OKNOPLAST, ALUCHAUS, WND, VERDOOR,. OknaGk jest również Partnerem Handlowym firmy Wiatrak, WIKEND, MEDOS, HANAROL. Posiadane przez nas produkty oraz montaż odznaczają się najwyższą jakością oraz precyzją wykonania.
Produkty i usługi
Okna - PCV plastikowe, aluminiowe
Energooszczędność, wysoki poziom izolacji akustycznej, elegancki wygląd - jeśli szukasz w oknach właśnie tych zalet, OKNOPLAST przygotował dla Ciebie atrakcyjne rozwiązania. To okna plastikowe, które, dzięki bardzo dobrym parametrom technicznym, można stosować w budownictwie pasywnym oraz energooszczędnym. Proponujemy modele wykorzystujące nowoczesne technologie, które nie tylko zapobiegają uciekaniu ciepła, ale pozwalają też uzyskać nawet 22% więcej światła w pomieszczeniu! Okno plastikowe PIXEL to właśnie rozwiązanie zaprojektowane w ten sposób, aby przynieść użytkownikom najwięcej korzyści. Elegancki design oraz najlepsze własności techniczne - to sprawia, że jest to jeden z najczęściej wybieranych modeli. Podobnymi zaletami odznaczają się okna pcv PROLUX. Zanim jednak dokonasz wyboru, zobacz wszystkie nasze propozycje. Gwarantujemy, że proponowane przez nas okna aluminiowe doskonale sprawdzą się w Twoim domu.

Drzwi
Stolarka aluminiowa
Wykwalifikowana kadra projektantów pracująca w firmie ALUHAUS, udziela technicznego wsparcia Partnerom Handlowym przy realizacji nawet najbardziej śmiałych projektów okien i szklanych elewacji. Wyprzedzając rynek firma poszukuje i wdraża najnowocześniejsze technologie w zakresie szklenia, okuć i estetyki konstrukcji. Bogactwo kolorów, smukłość linii i wytrzymałe konstrukcje dają z kolei nieograniczone wręcz pole do popisu architektom. Aluminiowe konstrukcje okienne i szklane elewacje wykonywane w firmie ALUHAUS są efektownym rozwiązaniem architektonicznym, sprawdzającym się przede wszystkim w nowoczesnych domach i rezydencjach. Firma ALUHAUS oferuje wszystkie dostępne rozwiązania – począwszy od typowych okien i drzwi, poprzez okna kolankowe i połaciowe, a skończywszy na wielkogabarytowych konstrukcjach HST, fasadach słupowo-ryglowych i strukturalnych czy łamaczach światła. Pracownicy z wieloletnim doświadczeniem gwarantują staranne wykonanie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Wołomin, Mińsk Maz., Pruszków, Otwock, Sochaczew, Żyrardów, Białobrzegi, Kozienice, Grójec, Piaseczno

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń