Terfol BIS Agata Derleta

Sprzedajemy artykuły biurowe

Artykuły biurowe
ul. kard. Wyszyńskiego 3, 05-530 Góra Kalwaria mazowieckie
(4 opinie) napisz opinię
Terfol BIS Agata Derleta
ul. kard. Wyszyńskiego 3, 05-530 Góra Kalwaria mazowieckie
NIP
1231044133
Telefon
Terfol BIS Agata Derleta

Informacje

Opis działalności firmy Terfol BIS Agata Derleta w Góra Kalwaria
Siedziba naszego sklepu Terfol BIS znajduje się w Górze Kalwarii na terenie województwa mazowieckiego. Firma działa pod kierownictwem Agaty Derlety. Terfol BIS powstała w 2013 roku.
Produkty i usługi
Naszym klientom zapewniamy szeroki wybór materiałów szkolnych, biurowych oraz artykułów do użytku w gospodarstwie domowym. Nasz asortyment podlega starannej selekcji, aby zagwarantować jakość i funkcjonalność wszystkich produktów. Chcemy, aby każdy artykuł przez nas proponowany był komfortowy w użytku i trwały.

W naszym sklepie zakupić można między innymi:
- papier ksero,
- długopisy, ołówki i pióra,
- korektory,
- kredki,
- segregatory,
- kleje,
- zakreślacze,
- zszywacze oraz zszywki,
- spinacze,
- pinezki.

Poza tym sprzedajemy artykuły papiernicze, takie jak koperty, notesy, bloki, papeteria ozdobna oraz zeszyty. Na życzenie klienta wykonujemy również pieczątki imienne i firmowe w dowolnych rozmiarach i formatach. Nasza firma zajmuje się także dystrybucją chemii domowej oraz przemysłowej. Posiadamy środki czystości, środki do pielęgnacji, gąbki, szczotki, mopy oraz wiadra i miotły. W asortymencie Terfol BIS nie mogło zabraknąć miejsca na artykuły dla dzieci, dlatego oferujemy sprzedaż piórników, plecaków, gumek a nawet kolorowanek i zabawek dla chłopców oraz dziewczynek.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty Terfol BIS z Góry Kalwarii.
Zasięg działania
Firma Terfol BIS Agata Derleta z lokalizacji: Góra Kalwaria świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
piaseczyński

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
Z
Zofia
Ostatnio w Terfol upolowałam prześliczny piórnik dla mojej wnusi w bardzo atrakcyjnej cenie.
S
Sandra
Kupuję w Terfol zeszyty dla moich dzieci i chemię do domu. Jestem stałą klientką. Polecam każdemu, bo ceny są korzystne.
M
Mikołaj
Zaopatruję tutaj swoje biuro rachunkowe. Mają wszystko, czego potrzeba księgowemu. Bardzo dobra jakość produktów. Znane i lubiane marki.
S
Sylwia
Co roku kompletuję w tym sklepie całą wyprawkę dla moich córek. Mają bardzo fajne ceny i duży wybór. Wiem, że u nich kupię produkty bezpieczne dla moich dzieci.