AKO-KOP Krystian Głowicki

Usługi budowlane w szerokim zakresie

Wyburzenia i rozbiórki
ul. Mickiewicza 5, 05-530 Góra Kalwaria mazowieckie
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
513 147 704
AKO-KOP Krystian Głowicki

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy firmę AKO-KOP, której właścicielem jest Krystian Głowicki. Zajmujemy się przede wszystkim świadczeniem różnych usług budowlanych w szerokim zakresie, a nasza siedziba zlokalizowana jest w miejscowości Góra Kalwaria, na terenie województwa mazowieckiego.
Produkty i usługi
Zajmujemy się przede wszystkim świadczeniem usług budowlanych w szerokim zakresie. W szczególności specjalizujemy się w przeprowadzaniu różnego rodzaju prac ziemnych, a także wyburzeń i rozbiórek. Posiadamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu możemy odpowiednio spełniać pokładane w nas oczekiwania.

Nasza oferta to między innymi:
- wyburzenia,
- rozbiórki,
- prace ziemne,
- roboty fundamentowe,
- usługi koparką,
- niwelacje terenu.

Dodatkowym aspektem naszej działalności jest wyrywanie karp czy korytowanie dróg. Dodatkowo możemy wykonać roboty pod przydomowe oczyszczalnie ścieków, a także transportujemy przeróżne materiały sypkie. W naszej ofercie zawarta jest również wywóz piachu, żwiru i ziemi, a także transport samochodem ciężarowym.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy w stu procentach potrafią wykorzystać potencjał posiadanych maszyn oraz urządzeń. Posiadane pojazdy budowlane są w pełni sprawne, gdyż poddajemy je regularnym przeglądom i konserwacjom, dzięki czemu mamy pewność ich ciągłej funkcjonalności.

Zachęcamy do nawiązania współpracy z firmą AKO-KOP z Góry Kalwarii.
Marki i specjalizacje
PRACE ZIEMNE, USŁUGI KOPARKO-ŁADOWARKĄ, WYBURZENIA, TRANSPORT MATERIAŁÓW SYPKICH.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
W
Wojciech
Zdecydowanie jest to profesjonalna firma budowlana z odpowiednim podejściem do swoich klientów. Z czystym sumieniem można polecić.
M
Margo
Niestety, na nie
R
Rafał
Bardzo dobra firma budowlana. Odpowiednio świadczą swoje usługi wyburzeń, rozbiórek i dokładnie przeprowadzają wszelkie prace ziemne.