Ako-Kop Krystian Głowicki

Usługi budowlane w szerokim zakresie

Wykopy i roboty fundamentowe
ul. Mickiewicza 5, 05-530 Góra Kalwaria mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Ako-Kop Krystian Głowicki
ul. Mickiewicza 5, 05-530 Góra Kalwaria mazowieckie
NIP
7772501119
Telefon
Ako-Kop Krystian Głowicki

Informacje

Opis działalności firmy Ako-Kop Krystian Głowicki w Góra Kalwaria
Właścicielem firmy Ako-Kop jest Krystian Głowicki. Nasza siedziba znajduje się w Górze Kalwarii, w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Na rynku działamy od 2017 roku.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w usługach budowlanych. Przeprowadzamy rozmaite prace ziemne, a także wykonujemy wyburzenia i rozbiórki. Oferujemy również roboty fundamentowe i wyrywanie karp.

Przyjmujemy zlecenia dotyczące niwelacji terenu. Jest to jedna z podstawowych prac wykonywanych się jeszcze przed rozpoczęciem budowy. Obejmuje ona czynności, które prowadzą do przeobrażenia powierzchni działki tak, żeby nie występowały na niej spadki czy nierówności.

Podejmujemy się też korytowania dróg. Proces ten polega na usunięciu humusu i gruntu rodzimego do głębokości określonej grubością oraz ilością warstw podbudowy drogi. Najczęściej usuwamy 2-40 cm podłoża naturalnego, zależnie od obciążenia nawierzchni, konstrukcji podbudowy i rodzaju gruntu.

W skład naszej oferty wchodzi też wykonywanie robót pod przydomowe oczyszczalnie ścieków i transportowanie materiałów sypkich. Zapewniamy szybki i sprawny wywóz ziemi, żwiru i piachu. W codziennej pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt, w tym między innymi koparkę i samochód ciężarowy.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Ako-Kop.
Zasięg działania
Firma Ako-Kop Krystian Głowicki z lokalizacji: Góra Kalwaria świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
Y
M
Young Matejko
Terminowo i zgodnie ze sztuką. Ekipa bez zastrzeżeń