Ekodomy Rajska Osada

Inwestycje budowlane
ul. Sportowa 19, 05-530 Góra Kalwaria mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
697 626 322
Adres korespondencyjny
ul. Sportowa 19, 05-530 Góra Kalwaria mazowieckie

Informacje

O nas
Przedsiębiorstwo budowlane Eko-Dom rozpoczęło swoją działalność w 1998 roku. Działamy głównie na terenie Góry Kalwarii i najbliższych okolic. Jesteśmy uznanym inwestorem nieruchomości. Pragniemy zapewnić naszych klientów o tym, że nasze usługi to najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie. Lokalizacja nowego osiedla domków jednorodzinnych dopełnia efektu pełnego zadowolenia klientów.
Opis działalności
Eko-domy Rajska Osada to nowoczesne osiedle domków jednorodzinnych, które powstaje na terenie województwa mazowieckiego. Góra Kalwaria to doskonała, malownicza lokalizacja dla każdego, kto pragnie odpocząć od zgiełku wielkiego miasta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Sprzedajemy domy na różnych etapach budowy i wykończenia, dzięki czemu zapewniamy różne warunki cenowe.
Produkty i usługi
Inwestycja realizowana jest w kilku etapach – w pierwszym powstanie 13 domów, w drugim 11 domów (całe Osiedle Rajska Osada zajmować będzie powierzchnię ponad 8 hektarów). Osiedle domów jednorodzinnych Rajska Osada to inwestycja powstająca w miejscowości Kąty tuż obok drogi krajowej E79. Architektura i klimat osiedla mają w zamyśle łączyć architekturę dworkową i nowoczesną. Dla realizacji tego efektu wybraliśmy dwa projekty domów.

Osiedle Rajska Osada znajduje się w przepięknym, spokojnym miejscu, który bez dwóch zdań sprzyja wypoczynkowi i życiu na łonie natury. Jednocześnie bliskość Góry Kalwarii sprawia, że dostęp do wygód życia współczesnego nie jest ograniczony tak bardzo, jak w przypadku dużo bardziej oddalonych od miasta miejsc. Chojnowski Park Krajobrazowy jest doskonałym uzupełnieniem sielskiego i sennego nastroju, jaki panuje na naszym Osiedlu.

Każdy z domów realizowanych w ramach projektuRajska Osada znajdować się będzie na ponad 900-metrowej działce.

Proponujemy kilka rodzai wykończeń:
- pod klucz,
- bazowe,
- deweloperskie,
- według indywidualnych ustaleń z Klientem.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie dodatkowe pytania. Z chęcią dokonamy również prezentacji domów na różnych etapach wykończenia.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń