Perfekt-bud Cezary Wroniewicz

Układanie kostki brukowej, granitowej i płyt tarasowych

Brukarstwo
ul. Sportowa 23/2, 05-530 Góra Kalwaria mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
513 188 436
Adres korespondencyjny
ul. Sportowa 23/2, 05-530 Góra Kalwaria mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Perfekt-Bud jest zakładem, dzięki któremu są Państwo w stanie wykonać przeróżne prace brukarskie. Właścicielem firmy jest Cezary Wroniewicz. Nasza siedziba znajduje się w Górze Kalwarii w województwie mazowieckim.
Produkty i usługi
Kostka brukowa i granitowa to najczęstszy materiał wybierany do ozdobienia ogrodu. Właściwości tych surowców zapewniają trwałość na długie lata i ładny wygląd powierzchni. Dodatkowo taras wykonany ze specjalnych płyt to także uproszczenie dla osób zajmujących się jego sprzątaniem.

Nasza firma brukarska zyskała zaufanie Klientów nie tylko w Górze Kalwarii, ale także w okolicach. Nasi brukarze z chęcią podołają nawet najtrudniejszym zadaniom. Jeśli marzy się Państwu chodnik bądź podjazd z kostki brukowej, żaden problem. Perfekt-Bud w ciągu kilku chwil zjawi się na miejscu, utwardzi ziemię i ułoży na niej wybraną kostkę.

Co więcej, z naszą pomocą są Państwo w stanie ułożyć:

- place apelowe,
- parkingi,
- chodniki z kostki granitowej,
- płyty tarasowe,
- elementy z kamienia.

Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i z różnego rodzaju przedsiębiorstwami. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia naszego biura osobiście w Górze Kalwarii. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń