Abakus Biuro Rachunkowe Joanna Zdunowska

Dbamy o płynność finansową wszystkich naszych Klientów

Biura rachunkowe
ul. Millenium 26, 05-503 Głosków mazowieckie
Poniedziałek 09:00 - 16:00
Wtorek 09:00 - 16:00
Środa 09:00 - 16:00
Czwartek 09:00 - 16:00
Piątek 09:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(5 opinii) napisz opinię
227578004
Może cię zainteresować
Abakus Biuro Rachunkowe Joanna Zdunowska

Informacje

Opis działalności
Biuro rachunkowe Abakus prowadzimy od 2014 roku na terenie Głoskowa, w województwie mazowieckim. Działamy pod kierownictwem Joanny Zdunowskiej. Zajmujemy się pełną księgowością oraz rachunkowością, dla małych firm oraz średnich przedsiębiorstw. Dbamy o terminowe składanie deklaracji oraz pomagamy przy wypełnianiu wniosków. Prowadzimy księgi rachunkowe oraz podatkowe. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Biuro rachunkowe Abakus prowadzimy z myślą o wszystkich przedsiębiorcach, którzy chcą zapewnić sobie płynność finansową, dzięki regularnej i rzetelnej analizie swoich przychodów oraz wydatków. Zajmujemy się uproszczonymi formami ewidencji, w skład których wchodzi prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, a także ryczałt od przychodów ewidencjonowanych. Zajmujemy się także ewidencją bieżących operacji gospodarczych. Pracujemy na systemie finansowo-księgowym oraz na programach ASSECO WAPRO. W ten sposób unikamy zbędnych pomyłek w obliczeniach i gwarantujemy sumienne raportowanie wszystkich danych. W naszej ofercie znajduje się także:
- prowadzenie ewidencji środków trwałych,
- prowadzenie ewidencji wartości niematerialnych i prawnych oraz wyposażenia,
- reprezentowanie Klienta w Urzędzie Skarbowym oraz Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych,
- przygotowywanie rozliczeń w podatku dochodowym i VAT,
- kontrola dokumentów,
- składanie deklaracji (PIT, CIT, VAT).

Pomagamy osobom, które dopiero zakładają działalność gospodarczą. Oferujemy doradztwo w kwestii wyboru opodatkowania oraz przy wypełnianiu dokumentów.

Zajmujemy się też wszystkimi kwestiami związanymi z obsługą kadrowo-płacową.

Zapraszamy do kontaktu - Biuro rachunkowe Abakus z Głoskowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
K
Kuba
Świetnie sprawdzają się, jeżeli chodzi o prowadzenie ksiąg handlowych, czy też innych dokumentów ważnych w mojej firmie. Zawsze przygotowują wszystko na czas.
M
Mariusz
Biuro pilnuje, aby wszystkie moje dokumenty były prowadzone zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podczas kontroli nie miałem żadnych problemów.
Ł
Łukasz
Odkąd z nimi współpracuję, mam pewność, że we wszystkich moich papierach jest porządek. Są bardzo skrupulatni i rzetelni. Pracują też na specjalnych programach do księgowości i nie generują pomyłek.
H
Hania
To biuro zajmuje się wszystkimi obowiązkami dotyczącymi kadr oraz płac. Wypełniają deklaracje podatkowe dla moich pracowników, przygotowują listy wynagrodzeń i wykonują przelewy. Polecam.
K
Krugulec_krzys
Serdecznie polecam to biuro rachunkowe. Pracują tutaj ludzie, którzy znają się na swojej pracy, doskonale znają przepisy prawne dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej i wyręczą właściciela firmy we wszystkich sprawach księgowych.