Abakus Biuro Rachunkowe Joanna Zdunowska

Dbamy o płynność finansową wszystkich naszych Klientów

Biura rachunkowe
ul. Millenium 26, 05-503 Głosków mazowieckie
Poniedziałek 09:00 - 16:00
Wtorek 09:00 - 16:00
Środa 09:00 - 16:00
Czwartek 09:00 - 16:00
Piątek 09:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(6 opinii) napisz opinię
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
227578004
Może cię zainteresować
Abakus Biuro Rachunkowe Joanna Zdunowska

Informacje

Opis działalności
Biuro rachunkowe Abakus prowadzimy od 2014 roku na terenie Głoskowa, w województwie mazowieckim. Działamy pod kierownictwem Joanny Zdunowskiej. Zajmujemy się pełną księgowością oraz rachunkowością, dla małych firm oraz średnich przedsiębiorstw. Dbamy o terminowe składanie deklaracji oraz pomagamy przy wypełnianiu wniosków. Prowadzimy księgi rachunkowe oraz podatkowe. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Biuro rachunkowe Abakus prowadzimy z myślą o wszystkich przedsiębiorcach, którzy chcą zapewnić sobie płynność finansową, dzięki regularnej i rzetelnej analizie swoich przychodów oraz wydatków. Zajmujemy się uproszczonymi formami ewidencji, w skład których wchodzi prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, a także ryczałt od przychodów ewidencjonowanych. Zajmujemy się także ewidencją bieżących operacji gospodarczych. Pracujemy na systemie finansowo-księgowym oraz na programach ASSECO WAPRO. W ten sposób unikamy zbędnych pomyłek w obliczeniach i gwarantujemy sumienne raportowanie wszystkich danych. W naszej ofercie znajduje się także:
- prowadzenie ewidencji środków trwałych,
- prowadzenie ewidencji wartości niematerialnych i prawnych oraz wyposażenia,
- reprezentowanie Klienta w Urzędzie Skarbowym oraz Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych,
- przygotowywanie rozliczeń w podatku dochodowym i VAT,
- kontrola dokumentów,
- składanie deklaracji (PIT, CIT, VAT).

Pomagamy osobom, które dopiero zakładają działalność gospodarczą. Oferujemy doradztwo w kwestii wyboru opodatkowania oraz przy wypełnianiu dokumentów.

Zajmujemy się też wszystkimi kwestiami związanymi z obsługą kadrowo-płacową.

Zapraszamy do kontaktu - Biuro rachunkowe Abakus z Głoskowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
K
Karolina
W razie potrzeby pomagają mi przygotować wnioski do PFRON. Znają się na przepisach związanych z funduszem dla osób niepełnosprawnych.
K
Kuba
Świetnie sprawdzają się, jeżeli chodzi o prowadzenie ksiąg handlowych, czy też innych dokumentów ważnych w mojej firmie. Zawsze przygotowują wszystko na czas.
M
Mariusz
Biuro pilnuje, aby wszystkie moje dokumenty były prowadzone zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podczas kontroli nie miałem żadnych problemów.
Ł
Łukasz
Odkąd z nimi współpracuję, mam pewność, że we wszystkich moich papierach jest porządek. Są bardzo skrupulatni i rzetelni. Pracują też na specjalnych programach do księgowości i nie generują pomyłek.
H
Hania
To biuro zajmuje się wszystkimi obowiązkami dotyczącymi kadr oraz płac. Wypełniają deklaracje podatkowe dla moich pracowników, przygotowują listy wynagrodzeń i wykonują przelewy. Polecam.
K
Krugulec_krzys
Serdecznie polecam to biuro rachunkowe. Pracują tutaj ludzie, którzy znają się na swojej pracy, doskonale znają przepisy prawne dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej i wyręczą właściciela firmy we wszystkich sprawach księgowych.