Truck Service Kamila Lesisz

Sprzedaż samochodów ciężarowych

Naczepy samochodowe
al. Krakowska 28, 05-555 Grzędy mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
600 480 901
Adres korespondencyjny
al. Krakowska 28, 05-555 Grzędy mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Firma Mega Truck Service powstała w 2007 roku z inicjatywy Kamili Lesisz Ciołek, a znajduje się w Tarczynie, w województwie mazowieckim. Importujemy i sprzedajemy samochody ciężarowe i dostawcze, a także naczepy i przyczepy. Przyjmujemy zlecenia na indywidualnie zamówienia. Z pewnością uda nam się zdobyć dla Państwa idealny pojazd, który będzie odpowiadał waszym wymaganiom i potrzebom co do parametrów technicznych.
Produkty i usługi
Mega Truck Service z Tarczyna specjalizuje się w sprzedaży samochodów ciężarowych i dostawczych. W naszym asortymencie posiadamy mnóstwo pojazdów o zróżnicowanych parametrach technicznych. Sprawdzamy każde auto, więc nigdy nie oferujemy Klientowi słabej jakości towaru. Każdy pojazd przechodzi szczegółową kontrolę. Zajmujemy się również serwisem samochodów ciężarowych. Pracujemy w hali o powierzchni 800 m2, która jest świetnie wyposażona i umożliwia nam szybki oraz skuteczny serwis.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo samochody i części takich marek jak Mercedes, Renault, Volvo, Thermo King, MAN, DAF, Scania, Mitsubishi, Citroën, Volkswagen i wiele więcej.

W asortymencie posiadamy:
- kontenery,
- zabudowy,
- agregaty chłodnicze,
- dachy suwane,
- kosze na palety,
- półki pod agregat,
- firany,
- plandeki,
- chłodnie,
- zabudowy do koni,
- izotermy,
- lawety,
- beczkowozy.

Posiadamy również hakowce używane i nowe, windy załadowcze oraz wywrotki. Importujemy produkty na potrzeby naszych Klientów.

W ramach serwisu wykonujemy:
- naprawy mechaniczne,
- naprawy blacharsko-lakiernicze,
- naprawy elektryczne,
- naprawy firan oraz kontenerów i chłodni.

Montujemy i konserwujemy windy załadowcze. Wykonujemy także przebudowę samochodów dostawczych, możemy np. zmienić rozstaw osi. Posiadamy wiele części zamiennych do samochodów ciężarowych. Współpracujemy ze sprawdzanymi dostawcami.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Mega TruckService z Tarczyna. Więcej informacji na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń