Polsad Sp. z o.o.

Transport w kraju i zagranicą. Produkcja i naprawa palet

Palety
ul. Piaseczyńska 55, 05-555 Józefowice mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
501 227 700
Polsad Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Firmę Polsad założyliśmy w 1992 roku w Rembertowie, w województwie mazowieckim. Zajmujemy się transportem krajowym i między narodowym, a także produkcją i naprawą palet. Osobą decyzyjną w firmie jest Krzysztof Mondrzejewski.
Produkty i usługi
Działamy na rynku od dwudziestu czterech lat i stale rozwijamy zakres naszych umiejętności i kwalifikacji. Specjalizujemy się w czterech dyscyplinach, takich jak:
-transport krajowy,
-transport między narodowy
-produkcja palet
-naprawa palet.

Palety, jakie produkujemy to towar najwyższej jakości. Wykonywane są ze sprawdzonego drewna, dzięki czemu są trwałe i mają bogate zastosowanie. Sprzedajemy palety Euro Epa, palety przemysłowe, palety jednorazowe, a także palety na zamówienie o niestandardowych wymiarach. Wykonujemy również naprawę palet.

Transportujemy towar na terenie kraju i za granicą. Dowozimy palety iinne produkty na życzenie Klienta. Nasze pojazdy to auta o dużej pojemności, dzięki temu możemy zrealizować zamówienie każdej wielkości. Samochody są wyposażone w system GPS, więc docieramy zawsze na czas.

Posiadamy magazyn o dużej powierzchni. Oferujemy Klientom składowanie ładunków i przygotowanie ich do dystrybucji. Nasze magazyny są zabezpieczone. Przechowywany towar znajduje się w bezpiecznym miejscu.

Ponieważ posiadamy rozbudowaną flotę samochodową, zajmujemy się wynajmem aut. Wypożyczamy pojazdy na okres krótko i długoterminowy. Z pewnością każdy Klient wybierze dla siebie auto, które będzie zgodne z jego potrzebami.

Cenimy Państwa czas więc realizujemy wszelkie zamówienia terminowo. Oferujemy tylko profesjonalną obsługę. Zapraszamy do kontaktu z firmą Polsad z Rembertowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń