Robi-Kom Robert Maciejak

Serwis komputerów
ul. Modrzewiowa 3, 05-555 Janówek mazowieckie
(3 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Serwis komputerów. Robi-Kom Robert Maciejak ma swoją siedzibę w miejscowości Janówek w województwie mazowieckim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Robi-Kom Robert Maciejak poprzez email: informatyk@robi-kom.pl lub telefon: 511 755 862 .
Siedziba firmy Robi-Kom Robert Maciejak znajduje się pod adresem 05-555 Janówek ul. Modrzewiowa 3,. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Robi-Kom Robert Maciejak. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
J
Jacek
Firma ok , polecam
I
Iwona
Bardzo słowna firma !!!
A
Anon
Znalazłem ten odnośnik jako spam, więc bardzo nie ładny sposób promocji.
W
Właścicel
Witam, nie promujemy się w taki sposób. Mail otrzymany od nas jest pomyłką lub został wysłany przez firmy trzecie za co nie możemy brać odpowiedzialności.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.