Dekpol dla Fotografii

Artykuły fotograficzne w atrakcyjnych cenach

ul. Sosnowa 6, 05-532 Kąty mazowieckie
poniedziałek 09:00 - 16:00
wtorek 09:00 - 16:00
środa 09:00 - 16:00
czwartek 09:00 - 16:00
piątek 09:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
601 375 786
222133718
222133719
601375786
dekpol@dlafotografii.pl
Adres korespondencyjny
ul. Sosnowa 6, 05-532 Kąty mazowieckie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Krzysztof Michnowski to właściciel firmy Dekpol, która istnieje od 1996 roku i zlokalizowana jest Kątach na terenie województwa mazowieckiego. Działalność zajmuje się dystrybucją produktów fotograficznych oraz świadczy usługi introligatorskie.
Produkty i usługi
Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz bogatą wiedzę praktyczną, oraz teoretyczną. Specjalizujemy się w branży opakowań i usług introligatorskich, w przygotowaniu do druku oraz w produkcji poligraficznej.

Znaczna większość naszej produkcji to opakowania ozdobne dla fotografii. Nasza oferta handlowa to ponad kilkaset wzorów znajdujących się w stałej sprzedaży. Aby zapewnić satysfakcję każdemu z naszych Klientów, nieustannie poszerzamy ofertę o nowe produkty.

Oferta:
- ramki do zdjęć,
- albumy do zdjęć,
- okładki na albumy,
- strony do albumów studyjnych,
- koperty,
- okładki paszportowe,
- okładki dyplomowe.

Nasze studio graficzne wykona projekt według Państwa sugestii, wykona wizualizację, wprowadzi ewentualne poprawki, naświetli formy do druku. Usługi tego typu podlegają indywidualnym kalkulacjom.

Na większości naszych wyrobów istnieje możliwość umieszczenia własnego logo, co w dużym stopniu podnosi prestiż Państwa firmy. Stosujemy dwie metody umieszczenia logo: drukując je wraz z grafiką metoda offsetu lub nanosząc metoda złocenia na gorąco na produktach już gotowych. W obu przypadkach konieczne jest zaprojektowanie wykonanie odpowiednich matryc. Usługi tego typu podlegają indywidualnym kalkulacjom.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Dekpol, która zlokalizowana jest w Kątach na terenie województwa mazowieckiego. Zachęcamy także do zapoznania się z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń