Hs Dachy Sp. z o.o. Sp.k.

Montaż hydroizoalcji na dachach płaskich i spadzistych

Dachy i usługi dekarskie
ul. Bielawska 14a, 05-520 Konstancin-Jeziorna mazowieckie
(5 opinii) napisz opinię
Hs Dachy Sp. z o.o. Sp.k.

Informacje

Opis działalności
Siedziba spółki HS Dachy znajduje się w Konstancinie-Jeziornie, niedaleko Warszawy. Przedsiębiorstwo od wielu lat zajmuje się usługami dekarskimi, zarówno związanymi z budową dachów przemysłowych, jak i dachów na budynkach mieszkalnych. Specjalnością firmy są sprawdzone i skuteczne hydroizolacje.
Produkty i usługi
Szczelność dachów to podstawowe zobowiązanie firmy HS Dachy. Do tego celu przedsiębiorstwo używa membran PVC kładzionych z użyciem kołków teleskopowych, systemu vacu i kryjącego materiał izolacyjny żwiru. Na membrany kładzione są, jeśli takie jest życzenie zamawiającego pokrycia z dachówek i blach oraz warstwy termoizolacyjne. W ten sposób wykonywane są dachy tradycyjne, czyli spadziste, najczęściej domowe oraz dachy płaskie, zarówno kładzione na budynkach przemysłowych, jak i innych obiektach. Oferta HS Dachy obejmuje też:
-dachy zielone,
-tarasy,
-balkony,
-patia.

Dachy zielone wyróżniają się zewnętrzną warstwą roślin, w tym mchów i rozchodników.

Ponadto pracownicy przedsiębiorstwa wykonują hydroizolacje budowanych garaży podziemnych.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie przygotowanej przez HS Dachy. Po więcej najlepiej zadzwonić albo napisać e-maila. Warto też wejść na stronę internetową, gdzie znajduje się więcej zdjęć ze zrealizowanych przez firmę umów.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie, wielkopolskie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
M
Mkita157
Usługi dekarskie na 5. Sprawdziłem i polecam firmę HS Dachy.
G
Gleba937
Polecam firmę HS Dachy, bo to specjaliści od płaskich i spadzistych dachów. Można im zaufać.
O
Orijoc841
Kompleksowo budują dachy, co oznacza, że nie tylko odpowiadają za samo pokrycie dachowe, ale również za izolację przed wilgocią. Membrana PVC sprawdza się w praktyce.
K
kris1967
Zielony dach położony przez HS Dachy ładnie wygląda, zapewnia dobrą izolację termiczną i produkuje tlen. W mieście wyróżnia się na tle innych pokryć dachowych i mogę z czystym sumieniem polecić takie rozwiązanie każdemu, kto planuje budowę domu.
B
Bogusss
Budowę dachu, którą wykonała firma HS Dachy, oceniam na 5. Hydroizolacja z membrany PVC jest idealnie szczelna, a pokrycie dachowe trzyma się na tym dzięki specjalnym kołkom. Poza tym całość jest estetyczna i stanowi dekorację budynku.