Majot - Producent Opakowań Blister

Blister - projekt i produkcja

ul. Borowa 61, 05-520 Konstancin-Jeziorna mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 754 50 44
Majot - Producent Opakowań Blister

Informacje

Opis działalności
Majot to producent opakowań typu blister. Właścicielem firmy jest Jerzy Rogowski. Znajdujemy się w Konstancinie-Jeziornej, w województwie mazowieckim.
Produkty i usługi
Od końca ubiegłego wieku działamy jako zakład przetwórstwa. Naszą specjalnością jest produkowanie opakowań blistrowych i formowanie grubych płyt. Usługi wykonujemy na terenie całej Polski, szczególnie w województwie mazowieckim. Dystrybuujemy nasze produkty prawie w całej Europie i na pozostałych kontynentach. Wysoka jakość świadczonych usług sprawiła, że zyskaliśmy uznanie szerokiego grona Klientów. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, firm i instytucji.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem takim jak automat Illig. W pełni wyposażone zaplecze techniczne pozwala nam na tworzenie trwałych i wytrzymałych, a także estetycznych opakowań.

Oferujemy różnego rodzaju blistry standardowe. Tworzymy też blistry na zamówienie Klienta, o dowolnej wielkości i ilości. Zajmujemy się także ich pakowaniem: pakowanie metodą skin pack, zgrzewanie blister-blister i folia termokurczliwa.

Wszelkie zlecenia realizujemy w terminie. Dokładamywszelkich starań, aby spełnić wymagania Klientów. Służymy fachowym doradztwem na każdym etapie współpracy. Zapewniamy precyzyjnie wykonane opakowania oraz korzystną cenę usług.

Zapraszamy serdecznie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń