Bukat - wykopy i rozbiórki

Wykopy, rozbiórki i wszelkie inne usługi budowlane

Uzbrajanie terenu
ul. Mirkowska 43 c, 05-520 Konstancin-Jeziorna mazowieckie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
(3 opinie) napisz opinię
Bukat - wykopy i rozbiórki

Informacje

Opis działalności
Zajmujemy się transportem materiałów sypkich m.in. piach, żwir, ziemia, gruz, kruszywa. Właścicielem firmy jest Andrzej Bukat. Nasza siedziba znajduje się w Łęgu, w województwie mazowieckim.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest transport materiałów sypkich. Ponadto jednak oferujemy szeroką ofertę powiązaną z pracami budowlanymi oraz ziemnymi. Działamy na rzecz firm oraz Klientów indywidualnych.

Zlecenia realizujemy przede wszystkim na terenie Warszawy, Konstancina i okolicznych miejscowości. Do dyspozycji Klientów oddajemy zaawansowane technologicznie maszyny, które są w pełni sprawne. Regularnie przechodzą konserwacje oraz przeglądy. Chętnie współpracujemy z innymi firmami.

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć prace budowlane, wykopy, transport czy podwyższanie i uzbrajanie terenu. Proponujemy także rozbiórki, wyburzanie, prace ziemne, a zimą również odśnieżanie. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że jesteśmy dokładni w tym co robimy i dbamy o zadowolenie Klientów zwracających się do nas.

Wszystko umożliwiają wcześniej wspomniane maszyny, którymi dysponujemy. Znacznie ułatwiają oraz usprawniają nam one naszą pracę. Jest to sprzęt jedynie najwyższej jakości. W galeriach na stronie internetowej udostępniamy zdjęcia oraz informacje na jego temat, a także na temat jego wynajmu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz zachęcamy Państwa do podjęcia współpracy.
Marki i specjalizacje
Usługi transportowe na terenie Konstancina i okolic oraz Warszawy i okolic. Do dyspozycji klientów posiadamy: ładowarkę, koparko-ładowarkę, koparkę obrotową, samochody ciężarowe - wywrotki. Zajmujemy się również odśnieżaniem terenu. Chętnie współpracujemy z innymi firmami. Najważniejsze jest zadowolenie klienta.

wykopy, wykopy pod budynki, fundamenty, kopanie fundamentów, wykopy przestrzenne, koparka, koparko ładowarka, roboty ziemne,transport, usługi transportowe, spych, spychacz
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
K
Kamil
Nie wiem czy w okolicy znajdzie się lepsza firma budowlana. Kompleksowa obsługa i niskie ceny.
K
Ksenia
Udostępniają w pełni sprawne maszyny budowlane, dzięki którym praca na budowie idzie znacznie szybciej. Jak najbardziej polecam.
K
Krystian
Naprawdę polecam. Rzetelna firma budowlana, która dokładnie zna się na swojej pracy. Bardzo dobrej jakości materiały sypkie oraz sprawne maszyny.