Bukat - wykopy i rozbiórki

Profesjonalne usługi transportu kruszyw budowlanych

Wyburzenia i rozbiórki
ul. Mirkowska 43 c, 05-520 Konstancin-Jeziorna mazowieckie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Bukat - wykopy i rozbiórki

Informacje

Opis działalności
Andrzej Bukat jest właścicielem firmy, której siedziba mieści się w łęgu, na Mazowszu. Zajmujemy się transportem materiałów sypkich czy kruszywa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Zajmujemy się transportem materiałów sypkich oraz kruszyw budowlanych. Posiadamy w tym zakresie spore doświadczenie, jednakże wykonujemy oprócz tego inne prace budowlane oraz ziemne. Z naszych usług mogą skorzystać Klienci indywidualni i właściciele firm.

Oferta firmy Bukat to między innymi:
- prace budowlane,
- wykopy,
- transport kruszyw budowlanych,
- transport materiałów sypkich,
- prace ziemne,
- odśnieżanie.

Ponadto specjalizujemy się w przeprowadzaniu rozbiórek oraz wyburzeń. Pomagają nam w tym profesjonalne maszyny budowlane, w których posiadaniu jesteśmy. Są one w pełni sprawne, gdyż regularnie poddajemy je przeglądom oraz konserwacjom. Znacznie ułatwiają i przyspieszają one naszą pracę. Na stronie internetowej znajdziecie Państwo wszelkie informacje na temat tych maszyn.

Zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy posiadają niezbędne certyfikaty i uprawnienia, które umożliwiają im efektywne wykorzystanie posiadanego sprzętu. Dokładnie realizujemy wszelkie zlecone nam zadania, gwarantując przy tym terminową realizację i atrakcyjne ceny.

Zachęcamy do podjęcia współpracy z firmą Bukat.
Marki i specjalizacje
Usługi transportowe na terenie Konstancina i okolic oraz Warszawy i okolic. Do dyspozycji klientów posiadamy: ładowarkę, koparko-ładowarkę, koparkę obrotową, samochody ciężarowe - wywrotki. Zajmujemy się również odśnieżaniem terenu. Chętnie współpracujemy z innymi firmami. Najważniejsze jest zadowolenie klienta.

wykopy, wykopy pod budynki, fundamenty, kopanie fundamentów, wykopy przestrzenne, koparka, koparko ładowarka, roboty ziemne,transport, usługi transportowe, spych, spychacz
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń