Bukat - wykopy i rozbiórki

Szybki i bezpieczny transport kruszyw budowlanych!

Wykopy i roboty fundamentowe
ul. Mirkowska 43 c, 05-520 Konstancin-Jeziorna mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Bukat - wykopy i rozbiórki

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy firmę budowlaną o nazwie Bukat, której właścicielem jest Andrzej Bukat. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Konstancin-Jeziorna, w województwie mazowieckim. Zajmujemy się głównie przeprowadzaniem prac ziemnych oraz transportowaniem kruszyw.
Produkty i usługi
Zajmujemy się transportem materiałów sypkich oraz kruszyw budowlanych. Posiadamy w tym zakresie spore doświadczenie oraz wiedzę zawodową, jednakże wykonujemy oprócz tego inne prace budowlane oraz ziemne. Z naszych usług mogą skorzystać Klienci indywidualni i właściciele firm.

Ponadto specjalizujemy się w przeprowadzaniu prac ziemnych, rozbiórek oraz wyburzeń. Pomagają nam w tym profesjonalne maszyny budowlane, w których posiadaniu jesteśmy. Są one w pełni sprawne, gdyż regularnie poddajemy je przeglądom oraz konserwacjom. Znacznie ułatwiają i przyspieszają one naszą pracę.

Nasze pozostałe usługi, to:
- wykopy,
- odśnieżanie,
- prace budowlane,
- uzbrajanie terenu,
- transport materiałów sypkich,
- transport kruszyw budowlanych.

Wszystko umożliwiają wcześniej wspomniane maszyny, którymi dysponujemy. Znacznie ułatwiają oraz usprawniają nam one naszą pracę. Jest to sprzęt jedynie najwyższej jakości. W galeriach na stronie internetowej udostępniamy zdjęcia oraz informacje na jego temat, a także na temat jego wynajmu.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, zachęcamy do skorzystania z usług firmy Bukat z Konstancina-Jeziornej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Michał
Profesjonalnie wykonywane prace ziemne oraz usługi koparką. Jest to niezwykle profesjonalna firma budowlana - polecam serdecznie!