Aquadro Usługi Hydrauliczne Michał Bednarek

Montujemy instalacje oraz naprawiamy je

Hydraulicy
ul. Mirkowska 58/8, 05-520 Konstancin-Jeziorna mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Aquadro Usługi Hydrauliczne Michał Bednarek

Informacje

Opis działalności firmy Aquadro Usługi Hydrauliczne Michał Bednarek w Konstancin-Jeziorna
Firmę Aquadro prowadzimy w Konstancinie-Jeziornej, na terenie województwa mazowieckiego. Właściciel to Michał Bednarek. Zajmujemy się usługami hydraulicznymi.
Produkty i usługi
Działamy w branży hydraulicznej i zapewniamy, że mamy w tym duże doświadczenie, które pozwala nam realizować zlecenia na najwyższym poziomie. Proponujemy zatem realizację usług dotyczących instalacji sanitarnych wodnych i kanalizacyjnych, instalacji gazowych czy centralnego ogrzewania.

Proponujemy montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych w domach, mieszkaniach oraz w obiektach handlowych. W ramach tego montujemy oraz naprawiamy baterie, WC, pompy hydroforowe, pompy sanitarne z rodrabniaczem, a także stacje uzdatniania wody.

Poza tym zlecić nam można montaż ogrzewania, a w tym założenie i serwis grzejników. Zapewniamy również montaż ogrzewania podłogowego, rozdzielaczy, zaworów grzejnikowych oraz wszelkich innych urządzeń grzewczych.

Ponadto w zakresie instalacji gazowej oferujemy montaż pieców gazowych, a także całej kotłowni. Proponujemy także podłączanie płyt gazowych i podbicie pieczątki na gwarancję urządzenia.

Uzupełnieniem naszych usług jest biały montaż.

Zachęcamy do skorzystania z oferty - Aquadro.
Zasięg działania
Firma Aquadro Usługi Hydrauliczne Michał Bednarek z lokalizacji: Konstancin-Jeziorna świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
grodziski, grójecki, legionowski, miński, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, Warszawa, warszawski zachodni, wołomiński

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
E
Emilia
Świetnie, że są tu tacy specjaliści, którzy potrafią zamontować ogrzewanie podłogowe. Wiem, że nie każdy sobie z tym tak dobrze radzi.
K
Kasjan
Przeniesienie gazomierza jest dosyć trudnym zajęciem, ale nie można im niczego zarzucić. Wykonali wszystko idealnie. Super!