Kuferek Cuda Wianki Świetlik Małgorzata

Kwiaty to nasza pasja.

Kwiaciarnie
ul. Prusa 14a, 05-510 Konstancin-Jeziorna mazowieckie
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
502 919 782
Kuferek Cuda Wianki Świetlik Małgorzata

Informacje

Opis działalności
Prowadzona przez Małgorzatę Świetlik kwiaciarnia Kuferek Cuda Wianki to miejsce gdzie dbamy o jakość i różnorodność kwiatów. Lokalizacją kwiaciarni jest Konstancin- Jeziorna. Zapraszamy do nas po kwiaty cięte, bukiety, wiązanki i różnorodne dodatki.
Produkty i usługi
Kwiaciarnia to miejsce gdzie powinno gościć piękno. Staramy się aby właśnie taki był Kuferek Cuda Wianki - wyjątkowa kwiaciarnia w której bogactwo kolorowych kwiatów, wystrój wnętrza oraz miła i przyjazna atmosfera tworzą wspólnie niezapomnianą kompozycję.

Zaopatrujemy się tylko u sprawdzonych dostawców i uważnie przeprowadzamy selekcję kwiatów dzięki czemu nasi Klienci mają sto procent pewności, że otrzymują towar najwyższej jakości. Polecamy szeroki wybór kwiatów ciętych. Posiadamy w ofercie również kwiaty sztuczne. Zapewniamy profesjonalną obsługę florystyczną. Można u nas zamówić:
- wieńce,
- wiązanki,
- bukiety (w tym bukiety ślubne),
- inne kompozycje kwiatowe.
Florystyka to sztuka, którą dobrze znamy. Dlatego chętnie podejmujemy się usług przystrajania kościołów, czy domów weselnych oraz wszelkich innych miejsc i imprez dla których chcielibyście Państwo piękną oprawę kwiatową.

Kwiaty to dla nas niesłabnąca pasja. Wciąż staramy się poszerzać naszą propozycję o nowe okazy. Cieszy nas duże zainteresowanie ze strony klientów, a jeszcze bardziej ich liczne, pozytywne opinie na nasz temat. Może również na stałe zagościcie w naszych progach?

Serdecznie zapraszamy. Warto nas odwiedzić!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
Z
Zuzanna
Bardzo ładnie wykonany bukiet ślubny i przybranie kościoła. Widać zmysł artystyczny. Gdybym brała ślub jeszcze raz to znowu zdecydowałabym się na ich usługi. :)
N
Norbert
Zamówiłem wieniec pogrzebowy i jestem zadowolony z wykonania, zwłaszcza,że cena też przystępna. Polecam.
J
Joanna
Zdecydowanie moja ulubiona kwiaciarnia. Bardzo ładne kwiaty, duży wybór, a także miła obsługa i atmosfera. Po prostu aż przyjemnie tam przyjść!