EVA Park Life & Spa - Hotel SPA z basenem

Hotele
ul. Sienkiewicza 2, 05-510 Konstancin-Jeziorna mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 484 28 88
Adres korespondencyjny
ul. Sienkiewicza 2, 05-510 Konstancin-Jeziorna mazowieckie

Informacje

Opis działalności
EVA Park Life & Spa to wyjątkowe miejsce, położone niedaleko stolicy Polski. Hotel z basenem znajduje się w słynącej z czystego powietrza i solanek miejscowości Konstancin-Jeziorna. W tym nowoczesnym kompleksie znajdą coś dla siebie osoby w każdym wieku. Zapewnia warunki odpowiednie dla chorych, niepełnosprawnych, a także starszych wiekiem.
Produkty i usługi
Goście hotelu kwaterowani są w estetycznych i komfortowo urządzonych pokojach. W każdym znajduje się wygodne łóżko, łazienka i telewizor. Oczywiście goście mają dostęp do internetu i mogą skorzystać z oferty restauracyjnej. W barze serwowane są napoje, a sama restauracja słynie z kuchni fusion. Dania, które znajdują się w menu są zdrowe, smaczne i przygotowywane z najlepszych jakościowo składników, w dużej mierze pochodzących z Mazowsza. Kuchnia serwuje śniadania, obiady i kolacje oraz przygotowuje lunche i przerwy kawowe dla uczestników konferencji, szkoleń i warsztatów organizowanych w hotelu. Sale konferencyjne są klimatyzowane i wyposażone w nagłośnienie oraz sprzęt audiowizualny.

Goście EVA Park Life & Spa mogą oczywiście skorzystać z oferty relaksacyjnej i prozdrowotnej. W ramach niej udostępniany jest basen, sauna i jacuzzi. Chorzy mogą się podać hydroterapii z użyciem solanek, a zmęczeni oraz zestresowani masażom.

Oferta w tym zakresie to:

masaże relaksacyjne
masaże lecznicze
masaże klasyczne
masaże aromaterapeutyczne

Poza wymienionymi zabiegami na gości czeka terapia ultradźwiękami oraz zabiegi na twarz, ciało, stopy i dłonie. Można poddać się m. in. usuwaniu tkanki tłuszczowej i modelowaniu ciała, a także usuwaniu przebarwień, zmarszczek i stanów zapalnych skóry.

Więcej informacji dotyczących EVA Park Life & Spa, w tym cennik zabiegów i pobytu w hotelu, znajdą Państwo na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych województw:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń