Uzdrowisko Konstancin Zdrój S.A.

Sanatoria
ul. Sue Ryder 1, 05-510 Konstancin-Jeziorna mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 484 28 78
Adres korespondencyjny
ul. Sue Ryder 1, 05-510 Konstancin-Jeziorna mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Uzdrowisko Konstancin-Zdrój, z Konstancina-Jeziorny, to jedyne tego typu miejsce na całym Mazowszu. Położone jest w pięknej okolicy, zaledwie 20 kilometrów od centrum Warszawy. Uzdrowisko ma ponad 100 letnią tradycję, która łączy się tu w doskonały sposób z nowoczesnością. Stare budynki przemieszane są z nowymi obiektami, a poza tradycyjnymi metodami leczenia uzdrowiskowego stosowane są tu nowoczesne rozwiązania z zakresu medycyny i rehabilitacji.
Produkty i usługi
Uzdrowisko składa się ze Szpitala Rehabilitacyjnego, Hotelu Uzdrowiskowego, obiektów zabiegowych oraz centrum SPA. Chlubą Konstancina jest park zdrojowy, w którym wybudowano tężnię. Nasycone solanką powietrze doskonale wpływa na proces dochodzenia do zdrowia, najlepiej w parze z kąpielami w basenie solankowym. Pobyty w tak zdrowym miejscu sprzyjają rehabilitacji chorych na serce, osób z problemami neurologicznymi oraz powracających do zdrowia po urazach kończyn i kręgosłupa. Także uzależnieni i przemęczeni znajdą tu miejsce idealne do złapania równowagi.

Na kuracjuszy uzdrowiska, poza hydroterapią, czekają badania diagnostyczne oraz takie zabiegi jak:

- fizykoterapia
- balneoterapia
- egzoszkielety
- masaże

Masaże to również część z licznych zabiegów SPA czekających na gości uzdrowiska. Można się tu m. in. poddać zabiegom na twarz, ciało, dłonie oraz stopy. Specjaliści pomagają cofnąć efekty starzenia i upiększyć poszczególne partie ciała. Wizyty w SPA oferowane są szczególnie osobom zmęczonym oraz uczestnikom konferencji i szkoleń odbywających się w kompleksie. Na gości biznesowych, tak samo jak i na kuracjuszy, czekają miejsca noclegowe i wyżywienie. Każdego dnia serwowane są śniadania, obiady i kolacje z najlepszych jakościowo składników. Dania są smaczne i zdrowe, ponieważ przygotowywane według wskazać lekarzy i dietetyków. Z kolei pokoje, które przygotowano dla gości do pomieszczenia jednoosobowe, dwuosobowe i rodzinne dla trzech-czterech osób. Każdy pokój wyposażono w łazienkę i wygodne łóżka. Zadbano też o estetykę, dobierając barwy i materiały z dużą starannością.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o Uzdrowisku Konstancin-Zdrój. Więcej o sanatorium przeczytają Państwo na stronie internetowej. W sprawie turnusów można się kontaktować telefonicznie lub mailowo.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń