Klinkier-Bud

Najlepsze materiały klinkierowe i ceramiczne

Materiały budowlane
ul. Warszawska 87, 05-520 Konstancin-Jeziorna mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środa 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobota 8:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Klinkier-Bud

Informacje

Opis działalności
Zajmujemy się przede wszystkim dystrybucją i sprzedażą wysokiej jakości materiałów budowlanych, a w szczególności klinkieru. Jesteśmy również wydawcą ogólnopolskiego kwartalnika budowlanego pod tytułem "Świat klinkieru". Właścicielem firmy Klinkier-Bud jest Czesław Penconek, a nasza siedziba zlokalizowana jest w Konstancinie-Jeziornej, na terenie województwa mazowieckiego.
Produkty i usługi
Podstawową działalnością firmy Klinkier-Bud jest handel klinkierem i ceramicznymi pokryciami dachowymi. Działamy na rynku już od ponad trzydziestu lat, gdyż działalność rozpoczęliśmy w 1990 roku. Dzięki temu posiadamy spore doświadczenie i ogromną wiedzą branżową, jesteśmy w stanie oferować najlepsze możliwe rozwiązania w zakresie materiałów budowlanych.

Dodatkowo prowadzimy działalność deweloperską. W naszej ofercie sprzedażowej możecie Państwo znaleźć wiele różnych produktów wykonanych z klinkieru, które zapewnią wszystkim dekoracjom czy obiektom w domu bądź ogrodzie będą prezentować się znacznie lepiej i cechować je będzie odpowiednia wytrzymałość czy solidne wykonanie.

Nasza oferta to także:
- klinkier ręcznie formowany,
- daszki ogrodzeniowe,
- płytki z klinkieru,
- schody oraz parapety klinkierowe,
- dachówki ceramiczne,
- bruk klinkierowy,
- grille ogrodowe.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego dokładnie dbamy o jakość oferowanych przez nas produktów. Zamawiamy je jedynie u renomowanych dostawców, dlatego możemy mieć pewność ich wysokiej jakości i solidnego wykonania. Zatrudnieni w firmie pracownicy doradzą Państwu, jaki produkty wybrać, by w stu procentach spełnił on oczekiwania danego Klienta.

Zachęcamy do zapoznania sięze szczegółową ofertą na stronie internetowej firmy Klinkier-Bud w Konstancinie-Jeziornej.
Marki i specjalizacje
ROBEN, WIENERBERGER, RUPP CERAMIKA (Lafarge Dachy), FCB,
CRH KLINKIER, EKOKLINKIER, JOPEK, VANDERSANDEN, FELDHAUSE, LODE, TERCA, KLINKIER PRZYSUCHA, PRZYBORSK, ŻAGAŃ, TARONA, CERRAD, POLICE, ABC KLINKIER, GRES DE LA MANCHA, PRZYBORSK.
Certyfikaty
Firma Klinkier Bud w roku 2009 została uhonorowana przez "FORBS" i "Dan& Bradstreet" certyfikatem "PRZEJRZYSTA FIRMA"
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
P
Paweł
Oferują wysokiej jakości cegły czy parapety klinkierowe. Jestem pozytywnie zaskoczony ich wysoką jakością i zdecydowanie cieszę się z dokonanego zakupu.
K
Katarzyna
Posiadają wiele różnych rodzajów materiałów budowlanych. Zdecydowanie są to solidnie wykonane produkty, które cechuje odpowiednia wytrzymałość i wysoka jakość.