Willa Orchidea Dom Seniora

Całodobowa opieka nad starszymi

Opieka prywatna nad osobami starszymi
ul. Wesoła 12 b, 05-510 Konstancin-Jeziorna mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Willa Orchidea Dom Seniora

Informacje

Opis działalności
Willa Orchidea to prowadzony przez nas dom seniora, znajdujący się w Konstancinie-Jeziornej, w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim.
Produkty i usługi
Prowadzimy dom seniora Willa Orchidea, w którym zapewniamy osobom starszym wszystko, co im się należy za ich życiowe rady, trud wychowania i mądrość. Architektura naszego ośrodka została odpowiednio dostosowana również do potrzeb osób poruszających się o kulach czy na wózkach. Posiadamy nowoczesną windę, która pozwala bezproblemowo poruszać się po całym budynku.

Naszym gościom zapewniamy troskliwą, profesjonalną całodobową opiekę. Mogą oni liczyć również na wysoki poziom bezpieczeństwa, dzięki profesjonalnemu systemowi monitoringu i bezprzewodowemu systemowi przywoływaczy.

Ponadto serwujemy smaczne, domowe posiłki. Oferujemy pełne wyżywienie z uwzględnieniem indywidualnych zaleceń dietetyków oraz lekarzy.

Zatrudniamy również terapeutów, którzy prowadzą zajęcia dla seniorów. Zajęcia terapeutyczne są prowadzone przez rehabilitantów i fizjoterapeutów. Zapewniają oni pomoc dopasowaną do potrzeb pensjonariuszy.

Zapraszamy do domu seniora Willa Orchidea.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń