Pracownia Krawiecka Pasja

Szyjemy, przerabiamy i nie kosztujemy wiele

Krawiectwo
ul. Wilanowska 1, 05-520 Konstancin-Jeziorna mazowieckie
(3 opinie) napisz opinię
Pracownia Krawiecka Pasja

Informacje

Opis działalności
Nasza firma to nasza pasja, stąd też nazwa naszej pracowni krawieckiej, której właścicielką jest Ewa Gasik-Zawadka. Działamy nieprzerwanie od 2011 roku, zajmując się usługami krawieckimi. Nasza pracownia mieści się w Konstancinie-Jeziornie, na terenie województwa mazowieckiego. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Krawiectwo to nasza wieloletnia pasja, z której postanowiliśmy stworzyć własną działalność. Realizujemy zlecenia dla nawet najbardziej wymagających Klientów, korzystając z przestronnej i profesjonalnie wyposażonej pracowni, dostępu do najwyższej jakości materiałów, a także własnych zdolności.

Dzięki odpowiednim umiejętnościom możemy nie tylko przerobić dostarczone nam ubrania i materiały, ale także stworzyć coś zupełnie nowego pod wymiary oczekiwane przez Klienta. Doczekaliśmy się już wielu pomyślnych realizacji, co dodatkowo przysparza nam stałych i zadowolonych Klientów. Nasze przedsiębiorstwo funkcjonuje dzięki pozytywnemu podejściu do pracy. Nasz zakład krawiecki wykonuje wszelkie usługi krawieckie, których poszukują Klienci. Profesjonalizm umożliwia nam ukończenie usług takich jak:
- poprawki krawcowe
- obszywanie firan i zasłon
- szycie firan i pościeli
- wymiana suwaków i wszywanie zamków
- skracanie spodni i rękawów
- poszerzanie
- dopasowanie marynarek
- taliowanie
- przeróbki krawieckie
- poszerzenie i skracanie spodni
Każdą z prac realizujemy tak, aby efekt końcowy zadowolił nawet najbardziej wymagających Klientów. Ponadto podejmujemy się realizacji prac, dzięki którym każdy dostanie szansę na otrzymanie produktu zgodnego z jego wymiarami. Możemy podjąć się szycia na zamówienie. Wykonujemy:
- sukienki i bluzy
- marynarki na miarę
- spodnie na miarę
- haftowanie
- szycie sukienek na miarę
- szycie sukien
- szycie zasłon
W trakcie pracy maksymalnie skupiamy się na efekcie końcowym tak, aby nasze dzieło świetnie prezentowało się na Kliencie. Właśnie dlatego w naszej pracowni krawieckiej korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości materiałów

Gwarantujemy atrakcyjne ceny, profesjonalne podejście do pracy oraz punktualność. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
otwocki, piaseczyński, pruszkowski, Warszawa

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
M
Midafomi
Polecam. Skracanie spodni nie stanowi dla nich żadnego problemu.
A
Ari_gigi
Jestem bardzo wymagającą Klientką, a mimo to pracownia krawiecka Pasja znalazła na mnie sposób. Przygotowali dla mnie sukienkę idealną. Niezmiernie się cieszę!
B
bombelek
Polecam serdecznie pracownię krawiecką Pasja. To miejsce to naprawdę przemyślany zakład. Maja odpowiednie maszyny, narzędzia i materiały, dzięki którym udało im się uszyć perfekcyjną marynarkę dla mnie.