Rentip Renata Kietlińska

Ubezpiecz z nami siebie i swoją rodzinę

Pośrednicy ubezpieczeniowi
ul. Zielna 3, 05-510 Konstancin-Jeziorna mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Rentip Renata Kietlińska

Informacje

Opis działalności firmy Rentip Renata Kietlińska w Konstancin-Jeziorna
Już od prawie 30 lat działamy w branży ubezpieczeniowej. Agencję Ubezpieczeniową TUiR WARTA SA – RENTIP założyliśmy w Konstancinie-Jeziornej, w województwie mazowieckim i obsługujemy Klientów na terenie miasta, gminy i okolic Warszawy. Działamy jedynie na rzecz Grupy Ubezpieczeniowo-Finansowej WARTA. Nad realizacją naszych usług czuwa właścicielka firmy Renata Kietlińska.
Produkty i usługi
Jesteśmy doświadczoną kadrą Agencji Ubezpieczeniowej TUiR WARTA SA – RENTIP. Doskonale znamy warunki oferowanych przez nas polis i robimy wszystko, aby jak najlepiej zabezpieczyć finansowo naszych Klientów. Przypominamy również o zbliżających się terminach zapłaty rat, czy kończących się umowach. Naszym głównym celem jest szczegółowa analiza potrzeb Klienta. Biorąc pod uwagę specyfikę branży, w której pracuje Klient, ryzyko zawodowe oraz wiele innych ważnych czynników, wybieramy najlepszą opcję z dostępnych ofert.

W naszej ofercie znajduje się między innymi ubezpieczenie komunikacyjne, które obejmuje:
- OC Komfort,
- AC Standard,
- AC Komfort.

W zależności od potrzeb, korzystając z naszej oferty, kierowcy mają zagwarantowaną pomocy w przygotowaniu wszystkich formalności w celu odzyskania odszkodowania za wypadek. Ubezpieczenie AC Komfort zapewnia także samochód zastępczy na czas wypadku, czy holowanie samochodu z miejsca kolizji.

Dla Klientów indywidualnych przygotowaliśmy:
- ubezpieczenia NNW,
- ubezpieczenia turystyczne Warta Travel,
- ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zawodowej OC.

Osoby, które wykonują zawód lekarza, notariusza, doradcy podatkowego, radcy prawnego, rewidenta, geodety, aptekarza, architekta, czy projektanta mogą ubezpieczyć się w związku z wykonywanym przez nich zawodem. Ubezpieczenie obejmuje między innymi nienależyte wykonanie obowiązków zawodowych.

Oferujemy także rozbudową ofertę dla właścicieli małych, średnich i dużych firm. Przedstawiamy:
- ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem i rabunkiem,
- ubezpieczenie mienia od zdarzeń losowych,
- kompleksowa ochrona małych i średnich przedsiębiorstw - Warta - Ekstrabiznes.

Nasi agenci pomogą również ubezpieczyć mieszkanie i dom. Polisa obejmuje kradzież i włamanie, czy następstwa pożaru, huraganu lub powodzi. Zabezpieczone mienie to sprzęt elektroniczny, audiowizualny, komputerowy, a także dywany, meble, czy mury.

Zapraszamy do kontaktu - agencja ubezpieczeniowa RENTIP.
Zasięg działania
Firma Rentip Renata Kietlińska z lokalizacji: Konstancin-Jeziorna świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń