Ireneusz Osiński Hydraulik

Profesjonalne usługi hydrauliczne

Hydraulicy
ul. Leśna 13, 05-555 Kopana mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota 08:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
(3 opinie) napisz opinię
Ireneusz Osiński Hydraulik

Informacje

Opis działalności
Ireneusz Osiński to właściciel firmy zajmującej się hydrauliką. Siedziba działalności znajduje się w Kopanej, w województwie mazowieckim. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Rozpoczęliśmy pracę w branży w 2002 roku. Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług hydrauliczno- budowlanych. Mamy wieloletnie doświadczenie w obu dziedzinach. Naszym Klientom zapewniamy profesjonalną obsługę, rzetelne wykonanie każdego zadania oraz dogodne terminy realizacji.

Nasza oferta obejmuje usługi, takie jak:

- wykonawstwo instalacji sanitarnych,
- wykonawstwo instalacji grzewczych,
- wykonawstwo instalacji wodno-kanalizacyjnej,
- wykonawstwo instalacji centralnego ogrzewania.

Obsługujemy kotłownie gazowe, olejowe i stałopalne, kominki z płaszczem wodnym, oczyszczalnie ścieków oraz hydrofornie stacje uzdatniania wody. W dziedzinie odnawialnych źródeł energii możemy zaoferować obsługę kolektorów słonecznych i pomp ciepła.

Z zakresu usług budowlanych oferujemy między innymi układanie paneli podłogowych oraz malowanie, tapetowanie i gładzenie ścian.

Działamy na terenie Warszawy i okolic, a w szczególności na terenie powiatu Warszawskiego, Piaseczyńskiego, Grójeckiego, Pruszkowskiego, Grodziskiego, Białobrzeskiego, Żyrardowskiego oraz Otwockiego.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej Zakładu hydrauliczno-budowlanego oraz do odwiedzenia siedziby działalności w Kopanej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
grójecki, legionowski, piaseczyński, pruszkowski

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
E
Ewelina
Obsługa w tej firmie jest na najwyższym poziomie. To dobrze o nich świadczy, że szanują swoich klientów.
A
Ania
Podczas ustalania zakresu prac sporządzili dla mnie wycenę. Bardzo się cieszę, bo nie musiałam martwić się o ukryte koszty.
M
Mariusz
Otrzymałem od nich natychmiastową pomoc z awarią kanalizacji. Sytuacja szybko została opanowana, a usterka naprawiona. Polecam.