Aspekt Consulting Beata Chmielewska

Usługi księgowe i kadrowo-płacowe

Biura rachunkowe
ul. Leśna 87, 05-506 Lesznowola mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Aspekt Consulting Beata Chmielewska

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Aspekt Consulting znajduje się w Lesznowoli, w województwie mazowieckim. Biuro rachunkowe należy do Beaty Chmielewskiej. Działa od 2000 roku.
Produkty i usługi
Biuro rachunkowe Aspekt Consulting zajmuje się księgowością pełną i uproszczoną. W ramach kompleksowych usług księgowi prowadzą księgi handlowe oraz księgi przychodów i rozchodów. Ewidencjonują wszystkie operacje kupna-sprzedaży, rozliczają podatki oraz prowadzą ewidencję wyposażenia i środków trwałych. Podatki rozliczane przez księgowych Aspekt Consulting to:
-VAT,
-PIT,
-CIT.

Biuro rachunkowe oferuje także sporządzanie sprawozdań finansowych, w tym bilansów i reprezentowanie klientów przed organami państwowymi, w tym w Urzędach Skarbowych.

Ważnym punktem oferty są także usługi kadrowo-płacowe, w ramach których biuro zgłasza pracowników firm klientów do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i w razie potrzeby ich wyrejestrowuje. Księgowi obliczają też składki ubezpieczeń, przygotowują umowy, prowadzą dokumentację pracowniczą i sporządzają listy płac.

Wszystkie usługi wykonywane są terminowo, a koszt obsługi księgowej i kadrowo-płacowej jest konkurencyjny.

Po dodatkowe informacje o firmie i jej ofercie najlepiej zadzwonić albo napisać e-maila. Można również wejść na stronę internetową.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń