Instalatorstwo Sanitarne i C.O. oraz Handel Hurtowy i Detaliczny Zbigniew Pieńkosz

Profesjonalne instalacje sanitarne – obsługa kompleksowa.

ul. Słoneczna 242, 05-506 Lesznowola mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 736 25 15
Adres korespondencyjny
ul. Słoneczna 242, 05-506 Lesznowola mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Instalatorstwo Sanitarne i C.O. oraz handel hurtowy i detaliczny to firma mieszcząca się Lesznowoli. Specjalizujemy się w wykonywaniu i naprawach instalacji sanitarnych, grzewczych oraz przeciwpożarowych. Świadczymy usługi oraz prowadzimy handel. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Zbigniew Pieńkosz.
Produkty i usługi
Prowadzona przez nas firma to przede wszystkim kompleksowe usługi w zakresie wszelkiego rodzaju instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz centralnego ogrzewania. Podejmujemy się wykonywania kotłowni gazowych, olejowych, instalacji solarnych czy ogrzewania podłogowego i innych.

Funkcjonujemy aktywnie w branży już od ponad trzydziestu lat, dzięki czemu, poprzez zdobyte przez ten czas doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość naszych usług.

Wykonujemy między innymi:

- Instalacje centralnego ogrzewania
- Rekuperacje
- Pompy ciepła
- Instalacje solarne
- Instalacje sanitarne
- Instalacje fotowoltaiczne

Dodatkowo zajmujemy się także instalacjami przeciwpożarowych i tryskaczowych oraz instalacji centralnego odkurzacza czy białego montażu. Oprócz tego wykonujemy też zewnętrzne instalacje sanitarne, w ramach których z pewnością należy wymienić przyłącza wodne i kanalizacyjne, przyłącza wody deszczowej, sieci kanalizacji deszczowej i sanitarnej oraz przepompownie ścieków i separatorów. Możemy zaoferować też instalacje odwadniające.

Jeśli szukają Państwo kogoś do przecisków pod szlakami komunikacyjnymi oraz odwodnienia wykopów – jesteśmy na miejscu.
Nasz asortyment sklepowy to szeroki wybór kotłów centralnego ogrzewania, grzejników, podgrzewaczy czy uzdatniaczy wody oraz ceramika i armatura łazienkowa.

Zatrudnieni przez nas pracownicy to zespół doświadczonych fachowców, którzy poprzez swój wieloletni staż w zawodzie oraz obszerną wiedzę branżową są w stanie poradzić sobie z każdym problemem i zawsze podsunąć dobre rozwiązanie.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń