Konsorcjum Leczenia Uzależnień "DetoksVip"

ZOSTAŃ OSOBĄ KTÓRA CHCE I BĘDZIE ŻYĆ

Leczenie uzależnień
ul. Leśna 30, 05-506 Magdalenka mazowieckie
poniedziałek Otwarte całą dobę
wtorek Otwarte całą dobę
środa Otwarte całą dobę
czwartek Otwarte całą dobę
piątek Otwarte całą dobę
sobota Otwarte całą dobę
niedziela Otwarte całą dobę
(6 opinii) napisz opinię

Kontakt

Telefon
507 177 222
Adres korespondencyjny
ul. Leśna 30, 05-506 Magdalenka mazowieckie
Media społecznościowe

Informacje

O nas
Ośrodek DetoksVIP gwarantuje skuteczność leczenia, dzięki indywidualnie dobranym metodom. Przeprowadzamy szereg badań diagnostycznych, które pozwalają wybrać najlepszą dla Pacjenta metodę walki z uzależnieniem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 24h/dobę, niezależnie od tego czy jesteś już Pacjentem naszego ośrodka, czy pierwszy telefon dopiero przed Tobą.

Co nas wyróżnia?

Przyjmujemy do ośrodka każdego, kto prosi o pomoc. Nie musisz czekać w domu, aż wytrzeźwiejesz! Możesz się zgłosić do nas pod wpływem środków odurzających. Im szybciej rozpoczniemy odtrucie, tym lepiej.

Zapewniamy dyskretny transport do ośrodka DetoksVIP na terenie województwa mazowieckiego, małopolskiego, dolnośląskiego oraz w promieniu 300km od Trójmiasta. Wystarczy jeden telefon a nasz zespół ratowniczy podjedzie pod wskazany przez Ciebie adres nieoznakowanym samochodem.

Płacisz za efekt a nie czas pobytu w ośrodku. Indywidualne podejście do Pacjenta pozwala nam na idealne dopasowanie metody leczenia, dla osiągnięcia upragnionego celu.

Gwarantujemy 100% anonimowość. Zachowujemy pełną dyskrecję oraz bezpieczeństwo Twoich danych osobowych.

Szereg badań laboratoryjnych pozwala na dokładne poznanie stanu zdrowia Pacjenta przed rozpoczęciem odtrucia oraz wprowadzenie odpowiednich środków farmakologicznych.

Zapewniamy bezbolesny detoks. Dzięki nowoczesnym metodom odtrucia, eliminujemy objawy odstawienne takie jak nudności, senność, drażliwość, nadmierną potliwość czy drżenie rąk.

Niezwykle empatyczna i doświadczona kadra to nasza wizytówka. Otrzymujesz pełne wsparcie i pomoc przez całą dobę.

Oferujemy warunki 5* hotelu oraz piękny, zielony teren wokół ośrodka, zachęcający do aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Nie ograniczamy kontaktu ze światem zewnętrznym. Rozumiemy, jak duże wsparcie daje rodzina i nie ograniczamy korzystania z telefonu czy laptopa.

Zapewniamy wsparcie dla najbliższych i bezpłatne spotkania z psychologiem.
Opis działalności
Ośrodki DetoksVIP to sieć placówek w całej Polsce, specjalizujących się w odtruwaniu organizmu oraz terapii uzależnień. Twoje zdrowie jest dla nas priorytetem. Wspólną pracą osiągniemy cel, jakim jest życie bez używek. Zadzwoń i pozwól sobie pomóc! Konsorcjum DetoksVIP to sieć ośrodków na terenie Polski, do których możesz się zgłaszać 24h/dobę. W naszym ośrodku masz pewność, że trafiłeś w ręce doskonale wykwalifikowanej kadry, dla której Pacjent jest najważniejszy. Ratujemy zdrowie i życie, pokazujemy, że istnieje świat bez alkoholu i narkoty
Produkty i usługi
Ofertę ośrodka DetoksVIP kierujemy do osób, które chciałyby rozpocząć nowe życie, bez alkoholu, narkotyków czy nadużywania środków farmakologicznych.

Przeprowadzamy profesjonalny detoks organizmu, poprzedzony dokładnymi badaniami laboratoryjnymi. Ocena stanu zdrowia Pacjenta jest niezbędna przed rozpoczęciem odtrucia. Dobranie odpowiedniej metody dopasowanej pod indywidualne potrzeby Pacjenta jest gwarancją sukcesu. Proces detoksykacji polega na wyeliminowaniu toksycznych substancji z krwiobiegu, nawodnienie organizmu oraz dostarczenie wypłukanych witamin i mikroelementów. Przez cały czas Pacjent jest pod stałą opieką lekarzy i pielęgniarek. Detoks przywraca równowagę w organizmie i pozwala zebrać siły przed kolejnym krokiem ku trzeźwości, jakim jest terapia. Po odtruciu oferujemy spotkania z psychoterapeutą, którzy pracują z Pacjentem nad psychologicznym aspektem jego uzależnienia.

Co wyniesiesz z terapii w naszym ośrodku?
Zdobędziesz teoretyczną wiedzę nt uzależnień i jego skutków
Nauczysz się w jaki sposób radzić sobie ze stresem i wyzwaniami dnia codziennego bez sięgania po używki;
Pokażemy Ci jak wrócić do trzeźwego funkcjonowania w społeczeństwie;
Odzyskasz chęć do życia i wiarę w siebie
Wspólnymi siłami i pracą wyeliminujemy chęć sięgania po używki.

Gwarantujemy najlepsze warunki pobytu, bogato wyposażone pokoje, oraz piękny, zielony ogród wokół ośrodka, który pozwala odpocząć od codzienności i zrelaksować się na świeżym powietrzu.

Detoks, tak jak i terapia, trwa do skutku. Nie przerwiemy żadnego z tych procesów póki Pacjent nie wróci do pełnisił fizycznych i psychicznych. Dla nas liczy się efekt a nie czas! Twoje zdrowie jest dla nas priorytetem, a naszym celem jest Twój uśmiech i powrót do trzeźwego życia po zakończeniu leczenia.

Pierwszy krok należy do Ciebie. Skontaktuj się z nami i daj sobie pomóc. Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Media społecznościowe

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
M
Magda
2019-02-26 09:42:12
Świetni lekarze, doskonałe warunki. Polecam bardzo.
M
Z
Marek Zatorski
2019-02-24 11:13:26
Dziękuję za fachową pomoc!
I
IWONA
2019-01-23 19:31:50
WIESIEK M Dlaczego Pan odradza.
A
R
Agnieszka Radziwiłł
2018-12-28 00:04:14
Rzetelni fachowcy, super atmosfera i pełna dyskrecja. Polecam.
W
M
Wiesiek M
2018-12-14 20:21:10
Ja gorąco odradzam leczenie się u tych szarlatanów.
J
Jerzy
2018-09-14 08:04:32
Polecam szczerze każdej osobie z problemem.

Słowa kluczowe

detoks, detoks alkoholowy, detoks narkotykowy, detoks lekowy, odtrucie alkoholowe, odtruwanie alkoholowe, odtrucie narkotykowe, odtruwanie narkotykowe, odtrucie lekowe, odtruwanie lekowe, ośrodek leczenia, ośrodek leczenia uzależnień, ośrodek terapii, ośrodek terapii uzależnień, leczenie alkoholizmu, terapia alkoholizmu, leczenie narkomanii, terapia narkomanii, terapia alkoholowa, odwyk alkoholowy, odwyk narkotykowy, odwyk lekowy, ośrodek uzależnień, esperal, wszywka alkoholowa, poradnia leczenia uzależnień, uzależnienie od hazardu, leczenie odwykowe, detox, terapia współuzależnień, prywatny ośrodek leczenia uzależnień, prywatny ośrodek terapii uzależnień, alkoholizm leczenie, uzależnienie od alkoholu, uzależnienie od narkotyków, uzależnienie od dopalaczy, zakupoholizm, uzależnienie od komputera, uzależnienie od internetu, leczenie uzależnień, terapia uzależnień, lekomania, choroba alkoholowa, dorosłe dzieci alkoholików, dda, jak leczyć alkoholizm, ośrodki leczenia alkoholizmu, prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu, jak wyjść z alkoholizmu, objawy choroby alkoholowej, leczenie uzależnień od narkotyków, ośrodek leczenia uzależnień alkoholowych, ośrodki leczenia uzależnień od narkotyków, pomoc dla alkoholika, terapia dla alkoholików, prywatny ośrodek odwykowy, ośrodek dla alkoholików, centrum leczenia uzależnień, leczenie uzależnień od alkoholu, ośrodek uzależnień alkoholowych, wszywka alkoholowa, anticol, disulfiram, zaszycie alkoholowe, psycholog uzależnień, terapeuta uzależnień