As. Serwis Agd Aleksander Sokołowski

Sprawna naprawa urządzeń AGD

Serwis sprzętu AGD
ul. Osiedlowa 10/6, 05-515 Mysiadło mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
As. Serwis Agd Aleksander Sokołowski

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy serwis urządzeń AGD o nazwie AS Serwis, którego właścicielem jest Aleksander Sokołowski. Nasza siedziba mieści się w miejscowości Mysiadło, w województwie mazowieckim. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.
Produkty i usługi
Głównym profilem prowadzonej przez nas działalności jest świadczenie usług w zakresie naprawy sprzętu gospodarstwa domowego. Oferujemy Państwu naprawę we wskazanym miejscu bądź w siedzibie zakładu. Cechuje nas profesjonalizm, a także fachowe i indywidualne podejście do każdego Klienta.

Oprócz świadczonych usług gwarantujemy Państwu doradztwo. Na wszystkie naprawy udzielamy gwarancji. Naprawiany sprzęt to między innymi pralki, zmywarki, piekarniki, suszarki, lodówki, płyty ceramiczne oraz indukcyjne znanych producentów.

Zaliczamy do nich takie marki, jak na przykład Amica, Bosch, Siemens, Whirlpool, Electrolux, AEG, Zanussi, Miele, Beko, Ardo, Candy, Polar, Gorenie, LG, Samsung, Ariston, Indesit, Liebherr, i inne

SERWIS AGD obejmuje:
- kuchnie elektryczne,
- odkurzacze,
- miksery,
- kuchenki mikrofalowe,
- lodówki,
- pralki,
- zmywarki,
- drobne AGD.

Dzwoniąc pod numer 797-809-615 łączycie się Państwo bezpośrednio z serwisantem, bez zbędnego czekania aż fachowiec oddzwoni, jak występuje to w firmach korporacyjnych. Dojazd również nie jest problemem, ponieważ działamy nie tylko na terenie Warszawy ale i w jej okolicach, oddalonych nawet 50 km od siedziby naszej firmy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą AS Serwis z Mysiadła.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
grodziski, grójecki, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, Warszawa

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe