"System Universal" Sp. z o.o. w Panoramie Firm

"System Universal" Sp. z o.o.

Jeśli najlepsze baseny, to tylko z System System Universal Sp. z o.o.

ul. Krasickiego 159
05-500 Nowa Wola, woj. mazowieckie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  09:00 - 17:00
 2. wtorek:
  09:00 - 17:00
 3. środa:
  09:00 - 17:00
 4. czwartek:
  09:00 - 17:00
 5. piątek:
  09:00 - 17:00
 6. sobota:
  zamknięte
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Z nami będziecie pływać na prawdziwej fali - nasze baseny to radość pływania bez końca.

O nas

Z powodzeniem realizujemy remonty, modernizacje oraz przebudowę już istniejących basenów. Zakres prowadzonych przez nas prac obejmuje wszystkie etapy inwestycji budowlanych od realizacji projektów zaczynając, a na aranżacji wnętrz kończąc. Budowa basenów to również nasza pasja. Zrealizowaliśmy wiele inwestycji na terenie całego kraju, a więc nie tylko Warszawa i okolice - stale pracujemy na terenie całej Polski.

Naszą specjalnością jest instalacja nowoczesnych systemów pozwalających na osuszanie hali basenowej, z odzyskiem ciepła i układem kanałów wentylacyjnych. Elementami uzupełniającymi powyższą ofertę są łaźnie parowe oraz wanny z hydromasażem, a także stacje uzdatniania wody pitnej.
Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która jest członkiem BSW "Bundesverband Schwimmbad & Wellness" (Federalny Związek Basen i Wellness).
Jako jedyni w Polsce należymy do Organizacji Topras.
Naszym celem jest perfekcja oferowanych usług, co znajduje wyraz w wysokiej pozycji firmy na rynku lokalnym (Warszawa) i krajowym. Nasze doświadczenie poparte jest wieloletnią działalnością na wymagającym rynku niemieckim. Profesjonalna obsługa, wysoka jakość, terminowość i szeroki zakres wykonywanych usług sprawiają, że nasza oferta, jaką stanowi projektowanie i wykonywanie basenów, jest w stanie sprostać najwyższym wymaganiom.

Gwarantujemy własny fachowy serwis, który zapewni długotrwałe i niezawodne funkcjonowanie zrealizowanych przez naszą firmę inwestycji w budowie hal basenowych i basenów. Współpracujemy z najlepszymi projektantami, architektami oraz specjalistami w dziedzinie aranżacji wnętrz hal basenowych. Dysponujemy także profesjonalną ekipą budowlano - techniczną. Budujemy baseny na terenie całego kraju. Serdecznie zapraszamy wszystkich którzy są zainteresowani zbudowaniem basenu dla użytku prywatnego, jak i publicznego do naszego biura (Warszawa).

Marki i specjalizacje

Przedmiotem działalności firmy System Universal Sp. z o. o. jest projektowanie i wykonywanie basenów kąpielowych i pływackich oraz budowa basenów prywatnych jak i do użytku publicznego, parków wodnych oraz hal basenowych wraz z pełnym zestawem najnowocześniejszych urządzeń techniki basenowej.

Produkty i usługi

- Budowa i projektowanie basenów
- Wellness
- Baseny blaszane
- Baseny z pustaków
- Baseny z laminatu
- Baseny z szalunku traconego
- Baseny żelbetowe
- Folie basenowe - Folia basenowa
- Ceramika i mozaika basenowa
- Zadaszenia basenowe
- Żaluzje i rolety basenowe
- Atrakcje wodne
- Pielęgnacja wody basenowej
- Sauna i kabina na podczerwień
- Łaźnia parowa
- Wanny z hydromasażem
- Osuszanie hali basenowej
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
baseny, fontanny, budowa basenów, realizacje basenów, sauna, łaźnia, łaźnia parowa, łaźnie parowe, wykonawstwo baseów, basen, wellness, osuszanie hali basenowej, akcesoria basenowe, klimatyzacja hal basenowych, izolacja hal basenowych, izolacje hal basenowych, hale basenowe, baseny na wymiar

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Krasickiego 159
05-500 Nowa Wola, woj. mazowieckie