BBA pumps pl sp. z. o.o.

Pompy do igłofiltrów

Sprzedaż maszyn budowlanych
ul. Żeromskiego 39A, 05-500 Piaseczno mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
BBA pumps pl sp. z. o.o.

Informacje

Opis działalności
BBA Pumps to wiodący i innowacyjny producent przenośnych systemów pomp i rurociągów. Nasze pompy zapewniają niezawodność, skuteczność, trwałość i najniższe koszty eksploatacji. Siedziba naszej firmy znajduje się w Piasecznie. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
Współpracujemy z wieloma instytucjami oraz zakładami pracy. Dostarczamy Państwu najwyższej jakości pompy od ponad 60 lat. Bogate doświadczenie a przede wszystkim zespół ambitnych specjalistów czyni nas ekspertem w dziedzinie. Wszystkie zobowiązania realizujemy w terminie oraz na najwyższym poziomie. Nasze motopompy są niezbędnym elementem wielu zakładów pracy. W procesie produkcji wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania oraz technologię. Traktujemy klientów tak, jak sami byśmy chcieli być traktowani. Gwarantujemy konkurencyjne ceny. Nasza oferta to:

- pompa do odwodnień,
- motopompa,
- pompa górnicza,
- pompa strażacka,
- pompa ściekowa,
- pompa zatapialna,
- pompa do igłofiltrów,
- pompa szlamowa,
- pompa przeciwpowodziowa,
- pompa tłokowa,
- pompa zatapialna,
- pompa BBA.

Służymy pomocą oraz doradztwem. Zapraszamy do podjęcia z nami współpracy.
Marki i specjalizacje
Pompy z obudową dźwiękochłonną, motopompy do zwalczania skutków powodzi, motopompa do zwalczania skutków powodzi, pompy do zwalczania skutków powodzi, pompa do zwalczania skutków powodzi, pomy pożarnicze, pompa pożarnicza, pompy BBA, pompa BBA, pompy holenderskie, pompa holenderska, aeratory, pompa z aeratorem, pompa z agitatorem, pompy z agitatorem, pompa przemysłowa, pompy do przemysłu, zestaw igłofiltrowy, zestawy igłofiltrowe, kolektory do igłofiltrów, kolektor do igłofiltrów, wąż ssawny.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, łódzkie, małopolskie, wielkopolskie, mazowieckie, śląskie, pomorskie, lubelskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń