Budan Firma budowlana

Firma z doświadczeniem w zakresie robót żelbetowych

Inwestycje budowlane
ul. 1 Maja 21/146, 05-500 Piaseczno mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
601 304 265
227502680
Adres korespondencyjny
ul. 1 Maja 21/146, 05-500 Piaseczno mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Mam przyjemność zaprezentować Państwu firmę BUDAN oraz przedstawić ogólną ofertę kompleksowej współpracy w zakresie: robót budowlano-montażowych, robót drogowych, robót ziemnych i remontowych. W przypadku zainteresowania moją ofertą proszę o kontakt celem przedstawienia szczegółów i udzielenia wyczerpujących odpowiedzi na ewentualne pytania. Liczę na owocną współpracę.
Produkty i usługi
Profesjonalnie wykonywaniem wszelkich robót budowlanych zajmuję się od 1986 roku a o wysokiej jakości usług świadczą referencje moich klientów. Powierzone zadania wykonuję fachowo i terminowo. Działam na terenie całej Polski. Wszelkie prace budowlane prowadzone są zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami Polskich Norm i Warunkami Wykonywania Robót Budowlano-Montażowych.

BUDAN oferuje swoje usługi w zakresie:
* robót budowlano-montażowych,
* robót remontowych,
* robót ziemnych,
* robót rozbiórkowych,

Klientami firmy BUDAN są znane firmy polskie jak i zagraniczne oraz liczni inwestorzy indywidualni. BUDAN zatrudnia doświadczoną i sprawdzoną kadrę kierowniczą oraz wykonawczą, która wykazuje się dużą fachowością, rzetelnością i zaangażowaniem. BUDAN na etapie realizacji inwestycji korzysta z profesjonalnej obsługi geodezyjnej i geologicznej, roboty żelbetowe.

W zakresie wykonawstwa robót instalacyjnych współpracuje z uznanymi i sprawdzonymi firmami wykonującymi instalacje sanitarne, wodociągowe, kanalizacyjne, centralnego ogrzewania i elektryczne.
W wykonawstwie robót żelbetowych stosuje najnowsze technologie obróbki betonu i korzysta z nowoczesnych systemów szalunkowych.
W procesie realizacji wykorzystywane są materiały budowlane oraz prefabrykaty o najwyższej jakości od producentów z wieloletnim doświadczeniem. Wszystkie materiały posiadają znak jakości i certyfikat bezpieczeństwa B.
Marki i specjalizacje
BUDAN dysponuje pełnym, nowoczesnym zapleczem parku maszynowego jak i sprzętem niezbędnym do przeprowadzenia prac budowlanych.
BUDAN gwarantuje terminowe wykonanie robót o wysokiej jakości i niskich kosztach dla inwestora co potwierdzają referencje.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń