Budan Firma budowlana

Firma z doświadczeniem w zakresie robót żelbetowych

Inwestycje budowlane
ul. 1 Maja 21/146, 05-500 Piaseczno mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
601 304 265
227502680
Budan Firma budowlana

Informacje

Opis działalności
Mam przyjemność zaprezentować Państwu firmę BUDAN oraz przedstawić ogólną ofertę kompleksowej współpracy w zakresie: robót budowlano-montażowych, robót drogowych, robót ziemnych i remontowych. W przypadku zainteresowania moją ofertą proszę o kontakt celem przedstawienia szczegółów i udzielenia wyczerpujących odpowiedzi na ewentualne pytania. Liczę na owocną współpracę.
Produkty i usługi
Profesjonalnie wykonywaniem wszelkich robót budowlanych zajmuję się od 1986 roku a o wysokiej jakości usług świadczą referencje moich klientów. Powierzone zadania wykonuję fachowo i terminowo. Działam na terenie całej Polski. Wszelkie prace budowlane prowadzone są zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami Polskich Norm i Warunkami Wykonywania Robót Budowlano-Montażowych.

BUDAN oferuje swoje usługi w zakresie:
* robót budowlano-montażowych,
* robót remontowych,
* robót ziemnych,
* robót rozbiórkowych,

Klientami firmy BUDAN są znane firmy polskie jak i zagraniczne oraz liczni inwestorzy indywidualni. BUDAN zatrudnia doświadczoną i sprawdzoną kadrę kierowniczą oraz wykonawczą, która wykazuje się dużą fachowością, rzetelnością i zaangażowaniem. BUDAN na etapie realizacji inwestycji korzysta z profesjonalnej obsługi geodezyjnej i geologicznej, roboty żelbetowe.

W zakresie wykonawstwa robót instalacyjnych współpracuje z uznanymi i sprawdzonymi firmami wykonującymi instalacje sanitarne, wodociągowe, kanalizacyjne, centralnego ogrzewania i elektryczne.
W wykonawstwie robót żelbetowych stosuje najnowsze technologie obróbki betonu i korzysta z nowoczesnych systemów szalunkowych.
W procesie realizacji wykorzystywane są materiały budowlane oraz prefabrykaty o najwyższej jakości od producentów z wieloletnim doświadczeniem. Wszystkie materiały posiadają znak jakości i certyfikat bezpieczeństwa B.
Marki i specjalizacje
BUDAN dysponuje pełnym, nowoczesnym zapleczem parku maszynowego jak i sprzętem niezbędnym do przeprowadzenia prac budowlanych.
BUDAN gwarantuje terminowe wykonanie robót o wysokiej jakości i niskich kosztach dla inwestora co potwierdzają referencje.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń