Eurodach Spółka Cywilna

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie pokryć dachowych!

Dachy i rynny
ul. Graniczna 27, 05-501 Piaseczno mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Eurodach Spółka Cywilna

Informacje

Opis działalności
W Eurodach działamy prężnie na rynku już od wielu lat, nieprzerwanie oferując usługi z zakresu specjalistycznych prac budowlanych, a przede wszystkim wykonywania pokryć dachowych. Nasza siedziba znajduje się w Piasecznie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
W Eurodach działamy w branży pokryć dachowych już od 1970 roku i w ciągu 50-letniego doświadczenia w branży zrealizowaliśmy już wiele zleceń związanych z pokryciami dachowymi. Zaowocowało to wieloma zadowolonymi klientami.

Przez cały okres funkcjonowania poszerzaliśmy systematycznie swoją działalność na rynku budownictwa, który rozwijał się i rozwija w bardzo szybkim tempie.

Ostatnie lata to dla naszej firmy wiele przedsięwzięć inwestycyjnych, które dały nam przede wszystkim niezbędne doświadczenie a naszym pracownikom umiejętności pracy przy nawet najbardziej skomplikowanych przedsięwzięciach. Dzięki temu potrafimy teraz jeszcze lepiej dopasować nasze usługi do klientów i ich wymagań.

Dzięki szeregowi wykonanych prac nasza firma zyskała specjalizację w projektowaniu i wykonawstwie pokryć dachowych, a także innych konstrukcji dachowych. Wykonaliśmy między innymi prace w budowach takich obiektów jak:

- 2002 - 2003 Hotel Andrassy, CFE Polska Sp. z o.o., ul. Kościelna 12, Warszawa,
- 2003 Budynek mieszkalny Al. Jerozolimskie 49, Warszawa,
- 2003 Budynek ITC, Politechnika Warszawska,
- 2003 Budynek mieszkalny ul. Grunwaldzka 9, Grodzisk Mazowiecki,
- 2002 - 2003 Hotel "Westin" Skanska Polska Sp. z o.o., Al. Jana Pawła, Warszawa,
- 2003 „Stara Prochownia”, St. Centrum Edukacji Kulturalnej, ul. Boleść 3, Warszawa,
- 2002 Salon motorowy "Yamaha", ul. Połczyńska Warszawa.

Nasi pracownicy zdobywali niezbędną wiedzę na warsztatach, które sami prowadziliśmy. Dzięki temu wykształciliśmy wysoce wykwalifikowaną kadrę naszych pracowników. Mamy specjalistów – czeladników, mistrzów, a także rzeczoznawców.

Aby nasi klienci byli jeszcze bardziej zadowoleni ze świadczonych przez nas usług szkolimy naszych pracowników w korzystaniu z najnowszych technologii, poprzez zagraniczne szkolenia.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu poznania szczegółowej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
grójecki, legionowski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, Warszawa, warszawski zachodni

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń