Abacus Jadwiga Adamus

Prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego

Biura rachunkowe
ul. Hemara 29, 02-792 Piaseczno mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Abacus Jadwiga Adamus
ul. Hemara 29, 02-792 Piaseczno mazowieckie
Telefon
Abacus Jadwiga Adamus

Informacje

Opis działalności firmy Abacus Jadwiga Adamus w Piaseczno
Właścicielem kancelarii podatkowo-księgowej Abacus jest Jadwiga Adamus. Działalność prowadzimy od ponad 20 lat, a dokładnie od 2000 roku. Nasza siedziba znajduje się w Piasecznie, w województwie mazowieckim. Prowadzimy też biuro w Warszawie.
Produkty i usługi
Odpowiedni wybór osoby opiekującej się finansami jest priorytetem w wielu firmach. Księgowy powinien być w stałym kontakcie ze swoim klientem, a usługi, które świadczy powinny odpowiadać na każdą z potrzeb zainteresowanych. Właśnie tacy księgowi pracują w naszej kancelarii. Swoim podejściem udało nam się zyskać zaufanie wielu klientów indywidualnych i przedsiębiorców.

W ofercie mamy między innymi prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Do naszych zadań należy przygotowywanie deklaracji podatkowych, roczne rozliczanie działalności i prowadzenie ewidencji.

Nasza oferta to również:
- sporządzanie ewidencji środków trwałych,
- sporządzanie bieżących sprawozdań finansowych,
- rozliczanie podatku VAT,
- obsługa kadrowo-płacowa, deklaracje ZUS,
- prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego,
- prowadzenie ksiąg handlowych.

Tym, co wyróżnia nas na tle innych firm jest platforma do komunikacji z biurem rachunkowym. Dzięki niej klienci mają dostęp online do informacji o rozliczeniu księgowym, elektronicznego archiwum ze swoimi dokumentami, a także programu do wystawiania faktur.

Właściciel firmy to osoba otwarta, pełna zrozumienia i empatii. Jej wieloletnie doświadczenie w branży przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ponadto opiekuni finansów klientów są zawsze pod telefonem.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej kancelarii podatkowo-księgowej Abacus. Zachęcamy też do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Udzielimy dokładnych informacji dotyczących prowadzonej przez nas działalności.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z naszym biurem.
Zasięg działania
Firma Abacus Jadwiga Adamus z lokalizacji: Piaseczno świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

PIT,
VAT,
ZUS,