Abacus Jadwiga Adamus

Prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego, ksiąg handlowych i KPiR

Rewidenci i usługi audytorskie
ul. Hemara 29, 02-792 Piaseczno mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Abacus Jadwiga Adamus

Informacje

Opis działalności firmy Abacus Jadwiga Adamus w Piaseczno
Właścicielem kancelarii podatkowo-księgowej Abacus jest Jadwiga Adamus. Działalność prowadzimy od 2000 roku. Nasza siedziba znajduje się w Piasecznie, w województwie mazowieckim. Prowadzimy też biuro w Warszawie na Ursynowie. Zapewniamy bezpieczeństwo danych, regularnie kontaktujemy się z klientami i jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami.
Produkty i usługi
Odpowiedni wybór osoby opiekującej się finansami jest priorytetem dla przedsiębiorców. Księgowy powinien być w stałym kontakcie ze swoim klientem, a usługi, które świadczy, powinny odpowiadać na każdą z potrzeb zainteresowanych. Właśnie tacy księgowi pracują w naszej kancelarii Abacus. Swoim podejściem udało nam się zyskać zaufanie wielu klientów indywidualnych i przedsiębiorców.

W ofercie mamy między innymi prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Polecamy takie rozwiązanie w przypadku jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek partnerskich, jawnych i cywilnych. Do naszych zadań należy przygotowywanie deklaracji podatkowych, roczne rozliczanie działalności, dokonywanie zapisów księgowych i prowadzenie ewidencji dotyczących podatku VAT.


Nasza oferta to również:
-prowadzenie ewidencji środków trwałych,
-sporządzanie bieżących sprawozdań finansowych,
-prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego,
-prowadzenie ksiąg handlowych,
-obsługa kadrowo-płacowa.

Sporządzamy listy płac, umowy, świadectwa pracy i inne dokumenty kadrowe. Zgłaszamy również pracowników do ewidencji ZUS-u i naliczamy należne składki.

Tym, co wyróżnia nas na tle innych firm, jest platforma do komunikacji z biurem rachunkowym. Dzięki niej klienci mają dostęp online do informacji o rozliczeniu księgowym, elektronicznego archiwum ze swoimi dokumentami, a także programu do wystawiania faktur.

Właściciel firmy to osoba otwarta, pełna zrozumienia i empatii. Jej wieloletnie doświadczenie w branży przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ponadto opiekuni finansów klientów są zawsze pod telefonem.

Więcej informacji dotyczących usług można znaleźć na stronie internetowej kancelarii podatkowo-księgowej Abacus. Zachęcamy też do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Udzielimy dokładnych informacji dotyczących prowadzonej przez nas działalności. Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z naszym biurem.
Zasięg działania
Firma Abacus Jadwiga Adamus z lokalizacji: Piaseczno świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

pit,
vat,
zus,
kpir,