Flash Polska Sp. z o.o.

Innowacyjne rozwiązania transportowe

Transport międzynarodowy
ul. Jana Pawła II 66, 05-500 Piaseczno mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Flash Polska Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Flash Polska mieści się w Piasecznie w województwie mazowieckim. Grupa Flash istnieje od 1981 roku, świadcząc usługi w zakresie transportu drogowego i lotniczego. W ofercie znajdują się usługi Premium Freight, a także ekspresowe przesyłki lotnicze, w tym OBC, charter oraz same day delivery.
Produkty i usługi
Firma Flash Polska jest częścią Grupy Flash, europejskiego lidera w zakresie usług Premium Freight w transporcie drogowym i lotniczym. Posiada łącznie trzydzieści osiem biur zlokalizowanych w osiemnastu krajach, w tym w Europie, a także Turcji, Rosji, Tunezji, czy Maroku. Ma również rozwiniętą sieć partnerów w siedemdziesięciu krajach na całym świecie.

Firma dysponuje rozbudowaną flotą, składającą się z ponad tysiąca trzystu pojazdów oraz nowoczesnymi narzędziami IT, służącymi do jej monitorowania.

Firma Flash wspiera najlepsze firmy w zakresie transportów pilnych, awaryjnych, zabezpieczając ciągłość produkcji. Flash Polska to również wiele usług lotniczych:
- regularny fracht lotniczy,
- ekspresowy i OBC,
- czarter samolotu.

Flash Polska gwarantuje obsługę klientów na najwyższym poziomie. Wyspecjalizowane zespoły są dostępne dla Państwa przez całą dobę. Doradcy pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie.

Więcej informacji na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Mariusz
Flash to lider w transporcie drogowym i lotniczym. Jesteśmy ich stałym klientem.
P
Piotr
Współpracujemy z firmą Flash już od dawna.Jeszcze nigdy nas nie zawiedli. Zpoznajcie się z ich ofertą, naprawdę warto.