Auto Klinika Nosarzewski Mirosław Nosarzewski

Warsztat samochodowy, blacharstwo-lakiernictwo, wymiana opon, klimatyzacja

Mechanika samochodowa
ul. Mleczarska 1, 05-500 Piaseczno mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 392 00 18
Adres korespondencyjny
ul. Mleczarska 1, 05-500 Piaseczno mazowieckie

Informacje

O nas
Nasza Firma zajmuję się profesjonalną regeneracją:

* przekładni kierowniczych - samochody osobowe i dostawcze,

* półosi i wałów napędowych - samochody, quady, maszyny.

Na nasze usługi udzielamy gwarancji.
Opis działalności
Masz problem z autem? Zadzwoń, pomożemy! Kompleksowe usługi : - mechanika - elektromechanika - klimatyzacja - wentylacja - wymiana opon Zapraszamy do kontaktu pod numerem : 665101653 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Produkty i usługi
* Przeglądy okresowe, serwis olejowy:

Wykonujemy przeglądy okresowe stosując się do zaleceń i wymogów producenta samochodu. Każdy przegląd ma na celu wymianę oleju, niezbędnych filtrów, płynów i materiałów eksploatacyjnych oraz kontrolę podzespołów mających wpływ na Państwa bezpieczeństwo podczas jazdy.

* Wymiana układów rozrządu:

Wymieniając rozrząd w Państwa samochodzie zastosujemy części najwyższej jakości zachowując atrakcyjną cenę. Doradzimy jakie czynnościnależy wykonać przy tej okazji aby ustrzec Państwa przed nieprzyjemnymi niespodziankami i w jaki sposób zapobiec nieprzewidzianym wydatkom.

* Diagnostyka silnika i elektroniki:

Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi i oprogramowaniem serwisowym umożliwiającym profesjonalne diagnozowanie problemów.

Nie bez znaczenia jest wieloletnie doświadczenie naszych serwisantów.

* Diagnostyka zawieszenia

Oferujemy kompleksową naprawę zawieszeń, wymianę amortyzatorów oraz innych elementów odpowiadających za komfort i bezpieczeństwo prowadzenia pojazdu.

Posiadamy najwyższej klasy sprzęt do pomiaru geometrii kół, pomiar wykonany w naszym serwisie gwarantuje dokładność i wyklucza błędy jakie często są popełniane na innych tego typu urządzeniach. Na szczególne traktowanie zasługują wyrafinowane wielowahaczowe zawieszenia VW-Audi, które gwarantują wzorowe prowadzenie auta, ale tylko i wyłącznie przy użyciu odpowiedniej jakości części i dokładnych ustawieniach.

* Wymiana sprzęgieł, naprawa skrzyń biegów, naprawa układów napędowych, naprawa układów kierowniczych

W przypadku awarii układu przeniesienia napędu (półosi, wałów, mostów, reduktorów, etc.), układów kierowniczych ( przekładni kierowniczych), możemy Państwu zaoferować naprawę ( regenerację) lub wymianę uszkodzonych elementów, w zależności co jest możliwe w danym przypadku. Zawsze w trudnych i kosztownych sytuacjach staramy się wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie problemu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
białobrzeski, garwoliński, grodziski, grójecki, kozienicki, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, Warszawa

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe