Easy Link Polska

Dostawca urządzeń transportu wewnętrznego do magazynów i hal produkcyjnych

Wyposażenie magazynów
ul. Nefrytowa 12, 05-500 Piaseczno mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
600 392 004
Adres korespondencyjny
ul. Nefrytowa 12, 05-500 Piaseczno mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Easy Link Polska to firma z siedzibą w Piasecznie, w województwie mazowieckim. Rozpoczęła działalność w 1997 roku i zajmuje się dystrybucją wyposażenia do magazynów i hal, gdzie jest zapotrzebowanie na transport wewnętrzny. Przedsiębiorstwo jest przedstawicielem EasyLink AB oraz Hymo AB, producentów rozwiązań, które sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach.
Produkty i usługi
Podnoszenie na odpowiednią wysokość oraz przenoszenie w poziomie to zajęcia wykonywane w każdym magazynie i zakładzie produkcyjnym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów prowadzących działalność w różnych branżach, Easy Link Polska dostarcza konstrukcje wyprodukowane przez uznaną markę Hymo. Urządzenia te są niezawodne, bezpieczne, funkcjonalne i łatwe w obsłudze. Easy Link Polska oferuje przede wszystkim platformy podnośne, które mogą podnosić od 400 kilogramów do nawet 20 ton ładunków. Przykładami podnośników dostępnych w ofercie są stoły nożycowe i stoły podnośne. Stoły podnośne dzięki kształtowi, który przypomina literę E, mogą nie tylko unosić ładunki, ale też ułatwiają przeładunek na wózek ręczny. Prace są łatwiejsze również dzięki sprzedaży wózków podnośnikowych i specjalnych akcesoriów w rodzaju ramp, prowadnic, osłon ramowych, a także obrotnic i podwozi do jazdy po szynach.

Easy Link Polska oferuje również:
-przenośniki taśmowe rolkowe,
-przenośniki taśmowe płytkowe.
-paletyzatory automatyczne.

Wszystkie urządzenia sprzedawane przez przedsiębiorstwo są dowożone na wskazane miejsce, montowane i w razie potrzeby serwisowane.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie przygotowanej przez Easy Link Polska. Po więcej, w tym dokładny opis każdego z urządzeń można wejść na stronę internetową. Pytania najlepiej kierować na adres e-mailowy albo telefonicznie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
kris1967
Jestem zadowolony ze współpracy, którą nawiązałem z firmą Easy Link Polska. Sprzedali do mojego zakładu kilka podnośników platformowych, które znacznie ułatwiają pracę. Największy z nich unosi nawet 20 ton! Wraz z dedykowanymi akcesoriami stanowią świetne dopełnienie wyposażenia firmy.

Słowa kluczowe