Easy Link Polska

Sprzedaż, montaż i serwis podnośników magazynowych

Usługi pakowania
ul. Nefrytowa 12, 05-500 Piaseczno mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
600 392 004
Adres korespondencyjny
ul. Nefrytowa 12, 05-500 Piaseczno mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Easy Link Polska to firma z Piaseczna, w województwie mazowieckim. Przedsiębiorstwo zajmuje się handlem i usługami związanymi z urządzeniami transportu wewnętrznego. Firma dostarcza rozwiązania do magazynów i zakładów pracy. Działa od 1997 roku i zdobyła zaufanie wielu klientów zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami.
Produkty i usługi
Transport wewnętrzny wykonywany jest w magazynach i halach produkcyjnych. Przenoszenie ciężkich ładunków ręcznie jest jednak niebezpieczne i wiąże się ze zbyt dużym wysiłkiem, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest wdrożenie systemów marki Hymo. Przedsiębiorstwo Easy Link Polska sprzedaje je, dostarcza na wskazane miejsce i w razie potrzeby serwisuje. Oferuje:
-podnośniki hydrauliczne,
-podnośniki elektryczne,
-podnośniki nożycowe,
-podnośniki stołowe.

W zależności od modelu mogą podnosić od 400 kilogramów do nawet 20 ton ładunków.

Podnośniki można doposażyć w akcesoria ułatwiające pracę, w tym w rampy, prowadnice, osłony, obrotnice, a także zasilacze hydrauliczne i zaciski transportowe.

Poza podnośnikami Easy Link Polska dostarcza przenośniki taśmowe, rolkowe i płytkowe marki Rotab AB, a takżepaletyzatory automatyczne EasyLink CUBE G1. Urządzenia te wyposażone są w podajniki rolkowe i podajniki przekładek.

Po dodatkowe informacje dotyczące poszczególnych urządzeń można wejść na stronę internetową. Pytania dotyczące Easy Link Polska najlepiej kierować na podany adres e-mailowy albo telefonicznie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe