Easy Link Polska Alicja Koszel-Orłowska

Platformy i stoły podnośne, przenośniki do transportu ciągłego

Podnośniki
ul. Nefrytowa 12, 05-500 Piaseczno mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
600 392 004
Może cię zainteresować
Easy Link Polska Alicja Koszel-Orłowska

Informacje

Opis działalności
Oficjalny dystrybutor platform podnośnych Hymo. Firma Hymo jest w Europie wiodącym dostawcą platform podnośnych. Hymo pomaga rozwiązywać problemy związane z podnoszeniem we wszystkich sektorach przemysłu.Nasze produkty są używane w wielu różnych aplikacjach, takich jak podnoszenie palet lub kontenerów. Pomagają one znacząco zwiększyć wydajność pracy.
Produkty i usługi
EasyLink oferuje Państwu wszechstronny system platform podnośnych przeznaczonych do intensywnej pracy przy ręcznym przemieszczaniu ładunków oraz platformy podnośne przeznaczone do podnoszenia naprawdę ciężkich ładunków wwarunkach wymagających dużej precyzji i niezawodności.


Wieloletnie doświadczenie i rzetelna wiedza pracowników umożliwi Państwu wybór doskonale dopasowanego do potrzeb produktu. Platformy podnośne są w całości produkowane w Szwecji.


Oferujemy:

- PLATFORMY PODNOŚNE | STOŁY NOŻYCOWE,
- PODESTY HYDRAULICZNE,
- PODNOŚNIKI NOŻYCOWE,
- PLATFORMY UNOSZĄCE,
- PODESTY RUCHOME,
- DŹWIGNIKI,
- STOŁY UNOSZĄCE,
- PODESTY NOŻYCOWE,
- STOŁY UNOSZĄCE,
- STOŁY NOŻYCOWE.


Wszystkie proponowane przez nas rozwiązania zgodne są z wymogami bezpieczeństwa pracy, charakteryzują się doskonałą wydajnością i ergonomią. Dzięki rozbudowanej i atrakcyjnej ofercie możemy pochwalić się współpracą z firmami ze wszystkich sektorów przemysłu.


Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszej oferty. Zapewniamy dobre warunki, atrakcyjne ceny i indywidualnepodejście do każdego zlecenia. Jesteśmy rzetelni i działamy zawsze na czas. Oferujemy najwyższą jakość produktów i usług w dziedzinie systemów podnośnych.


Zapraszamy!
Marki i specjalizacje
W naszej ofercie posiadamy również przenośniki wykonane we współpracy ze szwedzką firmą ROTAB, posiadającą ponad 25 lat doświadczenia w produkcji przenośników do transportu ciągłego.

HYMO/platformy podnośne.
EasyLink/przenośniki.
Certyfikaty
Posiadamy wszelkie certyfikaty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń