Laryngolog Internista Adam Orłowski

Kompleksowe leczenie laryngologiczne

Laryngolodzy
ul. Nefrytowa 12, 05-509 Piaseczno mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Laryngolog Internista Adam Orłowski

Informacje

Opis działalności
Specjalistyczny gabinet laryngologiczny w Piasecznie prowadzą lekarz laryngolog i internista Adam Orłowski oraz lekarz laryngolog Alicja Koszel-Orłowska. To miejsce w którym każdy pacjent zostanie uważnie wysłuchany. Gabinet zapewnia kompleksową pomoc oraz życzliwe podejście do problemów zdrowotnych pacjenta.
Produkty i usługi
Gabinet w Piasecznie to placówka prowadzona przez doświadczonych lekarzy Adama Orłowskiego oraz Alicję Koszel-Orłowską. Za główny cel stawia sobie zapewnienie pacjentom troskliwej opieki. Lekarze ze zrozumieniem i życzliwością podchodzą do problemów swoich pacjentów, uważnie wsłuchując się w ich potrzeby.

Zajmując się diagnostyką i leczeniem chorób nosa i zatok przynosowych, pomagając pacjentom z takimi schorzeniami, jak:
- krwawienie z nosa
- nieżyt nosa
- skrzywienie przegrody nosowej
- deformacja nosa
- przerost małżowin nosowych
- zapalenie zatok przynosowych

Lekarz diagnozuje oraz leczy choroby uszu takie, jak: ból ucha czy zapalenie ucha wewnętrznego. Ponadto służy diagnostyką i leczeniem chorób gardła. Pomaga w przypadku suchości w gardle, zapalenie migdałków, a także bólu lub zapalenia gardła. Oferta gabinetu obejmuje także diagnostykę oraz leczenie chrapania i bezdechu podczas snu.

Adam Orłowski jest również lekarzem internistą zapewniającym fachową pomoc w nagłych zachorowaniach. Istnieje również możliwość skorzystania z wizyt domowych.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń