Safe-Trans Wynajem agregatów prądotwórczych Jacek Kucharski

Dostarczymy Ci prąd w każde miejsce

Organizacja imprez i konferencji
ul. Sękocińska 23 d, 05-500 Piaseczno mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Safe-Trans Wynajem agregatów prądotwórczych Jacek Kucharski

Informacje

Opis działalności
W firmie Safe-Trans już od 2004 roku zajmujemy się wynajmem agregatów prądotwórczych. Nasza siedziba znajduje się w Piasecznie, jednak działamy na terenie całego kraju. Założycielem naszego przedsiębiorstwa jest Jacek Kucharski.
Produkty i usługi
Na budowie wysiadł Ci prąd? Potrzebujesz agregatów o wysokiej mocy do obsługi organizowanej przez Twoją firmę imprezy masowej? Przydałby Ci się agregat prądotwórczy podczas prac sezonowych w Twoim gospodarstwie rolnym? Nie musisz szukać dalej, nasza firma może sprostać wszystkim Twoim wymaganiom.

Dzięki szerokiej ofercie posiadanych przez nas agregatów mobilnych na nadwoziu o mocy od 45 kVA do 550 kVA, jesteśmy w stanie dotrzeć w niemal każde miejsce i sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów.

Firma Safe-Trans z Piaseczna dostarcza prąd na:

- koncerty,
- imprezy masowe,
- festiwale,
- konferencje,
- plany zdjęciowe,
- plany filmowe.

Ponadto, nasza firma zajmuje się też montażem tanich agregatów, dostarczaniem agregatów dla użytku organów państwowych, jak np. wojska, a także w jakichkolwiek sytuacjach awaryjnych.

W celu zapoznania się w pełni z naszą ofertą, chcielibyśmy zaprosić Państwo do odwiedzenia naszej strony internetowej bądź kontaktu telefonicznego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie, mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe