Kuźnia Ogrodów

Kompleksowe usługi ogrodnicze.

Ogrodnictwo
ul. Syrenki 24, 05-500 Piaseczno mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
501 741 658
Adres korespondencyjny
ul. Syrenki 24, 05-500 Piaseczno mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Kuźnia Ogrodów znajduje się w Piasecznie, na terenie województwa mazowieckiego. Specjalizujemy się w usługach ogrodniczych. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2009 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Grzegorz Zalewski.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności Kuźni Ogrodów są kompleksowe usługi ogrodnicze. Możemy Państwu zaproponować projektowanie oraz zakładanie ogrodów. Podejmiemy się wykonania projektów koncepcyjnych oraz technicznych, jak również wizualizacji komputerowych. W naszej ofercie można również znaleźć aranżacje balkonów, tarasów i wnętrz. Oprócz tego jesteśmy w stanie wykonać oczka wodne, strumienie, wodospady, stawy czy źródełka. Zajmujemysię również zakładaniem trawników - zarówno z siewu, jak i rolki.

Wykonamy również takie usługi, jak:
- budowa małej architektury ogrodowej,
- prace brukarskie (ścieżki, alejki, itp.),
- budowa tarasów z drewna,
- obkładanie powierzchni kamykami ozdobnymi,
- zakładanie systemów automatycznego nawadniania.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy regeneracja oraz koszenie trawników. Oferujemy również wertykulację i nawożenie trawników. Oprócz tego nasza oferta obejmuje wycinkę, przycinanie formujące drzew ikrzewów. Uzupełnienie naszej oferty stanowi odśnieżanie dachów, posesji i osiedli.

Nasza kadra pracownicza jest doświadczona oraz wykwalifikowana. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług z zachowaniem konkurencyjnych cen.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy z Kuźnią Ogrodów.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń